לא פעם אנחנו יכולים לראות בסדרות ובסרטים אמריקאיים, כיצד הגברים לובשים חליפות כבדות, 3 חלקים גם בימים שנראים חמים מאוד. זו המסורת האמריקאית, לפחות ברוב המדינות בארה"ב. זה לא מקובל שעובדים יגיעו לעבודה עם ג'ינס וזה לא מקובל שגברים יתחתנו עם חליפות אלגנט פשוטות, זו חייבת להיות חליפה עם עניבה.

קרא עוד...

הקיץ נמצא בעיצומו, וזה בדיוק הזמן שבו כדאי להתחיל ולבחור מגפונים לחורף הממשמש ובא. קניה של נעליי חורף כבר בעונת הקיץ לא רק תבטיח לנו מחירים זולים ושפויים יותר, כי אם גם תספק לנו ידע מקדים בנוגע לאופנת החורף הקרבה ותחשוף אותנו לטרנדים הלוהטים שיגיעו עימה.

קרא עוד...

רקמה עכשווית - קולקציות לבוש בהשראת אמנות הרקמה הפלסטינית

המוזיאון לאמנות האסלאם בירושלים והמחלקה לצורפות ואופנה באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, משיקים שיתוף פעולה ראשון מסוגו: רקמה עכשווית - קולקציות לבוש בהשראת אמנות הרקמה הפלסטינית. הפרויקט נעשה בהשראת התערוכה "טראז- רקמה מקומית" המוצגת במוזיאון לאמנות האסלאם ומפנה זרקור אל אמנות הרקמה הפלסטינית ואל האופן שיצרה אמנות זו שפה וזהות אצל הנשים הפלסטיניות

קרא עוד...

צמיד של ג'יאני לזרו לאימפרס

בכל דצמבר זה קורה – חברת הצבעים העולמית פנטון מכריזה על "צבע השנה" לשנה החדשה. אך לראשונה בתולדותיה, החליטה החברה להכריז כי בשנת 2016 יהיו שני צבעים מובילים: ורוד בהיר ותכלת, או בשמם המקצועי – רוז קוורץ וסרניטי. קבלו אותם.

קרא עוד...

מגפונים חורף 2015

אם את מחפשת נעליים קלאסיות עם עקבי סטליטו דקיקים וגבוהים זו כנראה לא העונה שלך. זו העונה שכנראה תחשב כעונה הידידותית ביותר משום שהמגמה הבולטת בה היא 'נוח זה נכון'!  אז רגע לפני שאת מעדכנת את מגירת הנעליים שלך, לפנייך הטרנדים החמים של עולם ההנעלה לחורף 2015-16.

קרא עוד...

קולקציית תיקים מרהיבה: לכבוד החזרה אל בית הספר, רשת האופנה Jeans54, התחדשה בקולקציית תיקים מעוצבים וייחודיים של המותגים "אדידס", "פרד פריי" ו"נייק".

קרא עוד...