צילום: יח"צ חו"ל

החברים החדשים של קנדל וקיילי הם נורמן וברבי - תיק הוא האקססורי הכי חשוב בכל מלתחה. פרט לנשיאת כל הפריטים שלנו, התיקים הם חלק בלתי נפרד מהטוטאל לוק שלנו ואנו מתאימות כל תיק להופעה אחרת. אין ספק שהתיק עצמו הפך לאמירה אופנתית ומבטא אותנו.

קרא עוד...

הלבשה תחתונה לכלות

את מעיינת באדיקות בקטלוגים של שמלות כלה, ניגשת אל הבוטיקים השונים, מודדת את שמלת חלומותייך וכבר משדכת בראשך נעליים וירטואליות ואיפור מתאים. אך רגע לפני שאת רוכשת את שמלת הכלה ואת והלבן הזה מתאחדים, חשוב מאוד שתהיי מוכנה גם בגזרת הלבוש התחתון שלך. הנה מסע קצר בנבכי עולם התחרה והלאנז'רי לכלות. כי הקסם מתחיל מלמטה.

קרא עוד...

הלבשה תחתונה לנשים

תמיד כיף להתחדש בהלבשה תחתונה, אבל יחד עם זאת, לא תמיד נעים או מתאים, להתלבש, להתכונן לצאת מהבית, לחפש חנייה ולבזבז זמן רב בשביל להשיג את המטרה.
החדשות הטובות הן, שאנחנו חיים כיום בעידן בו כל מוצרי ההלבשה התחתונה, של כל המותגים – הפופולאריים יותר וגם של המוכרים פחות, זמינים עבורנו במרחק של הקלקה על כפתור במחשב.
הפופולאריות של רכישת הלבשה תחתונה לנשים באינטרנט, רק הולכת ועולה עם הזמן – יותר ויותר נשים (וגם גברים) מגלות את הנוחות ואת הקלות באמצעותן ניתן לבצע את הרכישה, כמו גם את העובדה, שהגישה לכל המבצעים ולמוצרים במחירים המשתלמים ביותר היא הכי נוחה כשהיא מתבצעת דרך הרשת.

קרא עוד...

צילום: עדי אורני/ אלכס ליפקין

קולקציית בגדי הים של המותג  Glamour לקיץ 2017, מאופיינת בקו נשי וקלאסי המחמיאה לגוף. הקולקציה מעוצבת תוך מתן דגש על הטרנדים החזקים, חיטוב הגוף ואיכות בלי פשרות תוך פנייה לטווח גילאים רחב, עם מענה לבעלות נשים במידות גדולות.

קרא עוד...

צילום: טל טרי

פולו ראלף לורן מזמן הפך להיות מעבר למותג אופנה. שם המותג הפך לסמל סטטוס ומילה כוללת ללייפסטייל איכותי ללא פשרות. הקיץ, הדבר בא לידי ביטוי בקולקציה ומנציח את הדגמים האייקונים אמריקאים תוך שכתובם להווה ואני מקבלים רעננות הרלוונטית לגבר המודרני דרך ביגוד ספורט, חייטות איכותית ואביזרים.

קרא עוד...