העולם המודרני מציע לנו אין סוף קורסים, קורסים בתחומים שונים מהם פיזיים ומהם וירטואליים. היום כבר לא חייבים ללמוד לתואר ראשון או יותר מזה בשביל לעבוד, אפשר ללמוד משהו לתעודה ולהתחיל לעבוד. כך לדוגמא לימודי מכונאות רכב או חשמל, הם לא מצריכים תואר אלא תעודה ואפשר להתחיל וללמוד. כך גם בקורסים שמיועדים לעולם הווירטואלי, קורסים שהעבודה לאחריהם היא עבודה על מחשב. בחלק מאותם קורסים אפילו תעודה לא באמת צריך, אלא תיק עבודות מרשים כזה שניתן יהיה להציג אותו ללקוחות או מעסיקים פוטנציאליים. עיצוב גרפי קורסים הוא אחד מאלו, והנה כמה סיבות למה אתם חייבים ללמוד אותם כבר עכשיו.

כלים

 

כי הם מעניינים

הסיבה הראשונה למה עיצוב גרפי קורסים הם משהו שאתם צריכים ללמוד הוא בגלל שהם מעניינים. יש תוכנות מדהימות שכלולות בתחום, תוכנות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור וכמובן פוטושופ והן מאפשרות לעשות דברים שפעם אי אפשר היה לעשות. התוכנות הללו יכולות להפיק עבורנו אם נדע לעבוד איתן, דברים לא שגרתיים. הלימודים סביב התוכנות הללו הם לימודים מרתקים, לימודים של דברים שונים שרלוונטיים לכל אחד. לומדים גם עיצוב בתיאוריה מה שאומר איך להיכנס למוחו של המתבונן בעיצובים ואיך להשפיע עליו, מה שטוב לכל אחד ויכול להיות יעיל לכל אחד.

כי הם פרקטיים

תארו לעצמכם שיש לכם תמונה שאתם צריכים לשלוח למישהו, תמונה מצוינת של עצמכם אבל עם איזה שהוא פגם בתמונה שגורם לכם לחשוב שוב האם לשלוח אותה. אם תדעו לעבוד עם תוכנת פוטושופ, אם תדעו לנצל אותה לטובתכם, כמה דקות של עבודה והתמונה תהיה מושלמת. כך גם עם דברים אחרים, לדוגמא מסמך שאתם צריכים לשחרר מהמשרד ואתם רוצים שהוא יהיה מעוצב ומקצועי. עם אינדיזיין תוכלו לעשות את זה ולהרשים את הבוס שלכם. רוצים לעצב איזה שהוא אלמנט? נניח כרטיס ביקור, לוגו או כל דבר אחר? עם אילוסטרייטור תוכלו לעשות את זה וכל מה שאתם צריכים כדי שזה יקרה הוא עיצוב גרפי קורסים.

כי הם מפרנסים מצוין

עיצוב גרפי קורסים יכולים בסופו של דבר גם להכניס לכם לא מעט. אם אתם רוצים להתפרנס מצוין, עיצוב גרפי הוא תחום שכדאי לכם מאוד ללמוד אותו. תוכלו לעבוד בו כשכירים בסטודיואים לעיצוב, במערכות עיתונים, בבתי דפוס, בחברות בניית אתרים בהוצאות לאור ובמשרדים שונים ותוכלו לעבוד כעצמאיים ולהציע את השירותים שלכם לכל דורש. עיצוב גרפי הוא תחום שלא דורש מכם שום דבר מעבר למחשב, לתוכנות הרלוונטיות וכמובן חיבור לאינטרנט מה שאומר שאתם יכולים לעבוד מכל מקום ובכל זמן. אתם יכולים להיות אדונים לזמן שלכם ולהגשים את החלום של רבים, לשלב את העבודה יחד עם החיים הפרטיים, יכולים להשתכר מצוין וליהנות ממקצוע שרבים רוצים לעסוק בו.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS