יו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון יעקב דבידה, ששימש כמנהל המשלחת וליווה את ספורטאי החברה יחד עם יו"ר וועדת הספורט בוועד הצפוני אילן פנחס ורכזי הספורט בחברה בצפון שלמה כהן ושוקי ששון, שיבח את ספורטאי החברה על הישגיהם המרשימים

כלים
קבוצת הרצים חשמל צפון. צילום- יוסי וייס
קבוצת הרצים חשמל צפון. צילום- יוסי וייס

ספורטאי חברת החשמל במרחב הצפון, חזרו השבוע מהספורטיאדה שהתקיימה באילת שם זכו כמיטב המסורת בהישגים מרשימים ובהם:

טניס:

- מקום ראשון גילאי 55+, שמעון בן שלוש

- מקום ראשון בזוגות גילאי 40-45, ניר קמחי ומשה חפץ (חשמל דרום)

- מקום שני ביחידים גילאי 40-45, ניר קמחי

- מקום שלישי גילאי 65+, דוד בן נתן

שייט:מקום ראשון ארצי לספורטאי חברת החשמל- נבחרת משותפת צפון דרום.

- בית זהב דגם 420 מקום חמישי, זאב לחמי וארז דרוקר.

- בית כסף דגם 420, מקום שלישי , יצחק סלובוצקין

- בית ארד דגם 420 מקום שני , אמיר וג וצבי מנטל

- בית ארד דגם 420 מקום שלישי, בועז אברהם ויניב סבג

- בית גמר 4 - דגם 420 מקום שני, אילן עומר וגל דובדבני

- בית כסף לייזר, מקום שני, גל דובדבני

- בית ארד לגלשנים, מקום ראשון, ברוך דויטש

- בית ארד גלשנים, מקום שלישי, מוטי בן יעיש

- תחרות סאפ - קטגוריה מהירות טכני, מקום שלישי, רמי לוי

- בית כסף תחרות קיאקים פולו קיאק מקום ראשון, שמשון אביזמר

קט רגל צעירים טבריהמקום שני, הפסד בגמר לדואר ו-4 ניצחונות במוקדמות.

כדורסל ותיקים מ.ד.מקום שלישי הפסד בחצי גמר לחשמל רוטנברג 47:49.

כדורשתשני ניצחונות והפסד במוקדמות, ורק הפרש במערכות מנע עליה לחצי גמר.

שש בש חיפה נשיםמקום שני קבוצתי ומקום שלישי ליפעת אוסטרוב בתחרות אישית.

קלעיםמקום שני בקליבר גדול, מקום שני בירי מעשי ומקום שלישי באקדח אוויר. בנוסף, 4 גביעים אישיים – ולרי גלזין, אדי ליפסמן, תומס רוט, פטריק קרייסמן

שחמטמקום ראשון ושני משותף בתחרות שח בזק מתוך 15 קבוצות.מקום שלישי בתחרות שח מהיר ו- 2 גביעים אישיים נוספים.

רצים

מקום שני קבוצתי כללי

מקום ראשון במקצה 10 ק"מ, גיל לוטם

מקום שלישי במקצה 10 ק"מ, יוסי מזרחי

מקום שלישי בקטגורית גיל במקצה 5 ק"מ, אילנה שרון יהב

שחיהמקום שני גברים מתוך 31 קבוצות ומקום שלישי כללי.

- אופיר כרמל- 5 מדליות מקום ראשון וגביע מצטיין גיל, כמו כן שבר את שיאו של משה גרטל ב- 200 מטר חתירה שהחזיק 21 שנה.

- יאיר אהרון - 3 מדליות במקום ראשון, שני ושלישי.

- מיכה דרמון - 2 מדליות מקום ראשון ומדליה אחת מקום שני.

- זאב שוורץ - מדליה אחת מקום ראשון אחת מקום שני ו-3 מדליות מקום שלישי.

- נדב בטשא - 4 מדליות מקום ראשון ואחת מקום שני וגביע מצטיין גיל.

- שי לנגברג - 2 מדליות מקום ראשון, 2 מדליות מקום שני ומדליה אחת, מקום שלישי.

- טודור פורטונסקי - 2 מדליות מקום ראשון, 2 מדליות מקום שני ומדליה אחת, מקום שלישי.

- גיזי גולדשטיין - 5 מדליות מקום ראשון וגביע מצטיין גיל.

- מרדכי זיתוני - מדליה אחת מקום ראשון ו-4 מקום שני.

- עופר קוגל - מדליה אחת מקום ראשון ו-3 מדליות מקום שלישי.

- יובל בן אליעזר - מדליה אחת מקום שני ומדליה אחת מקום שלישי.

- יאיר דמאיו - 3 מדליות מקום שני ומדליה אחת מקום שלישי.

ברידג':- הגיעו עד לרבע הגמר

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS