אומרת ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, שלדבריה, "הרעב הבסיסי שלנו מאוד צנוע, כך שאכילה מוגזמת היא בד"כ אכילה רגשית. המסע לאיזון, נועד להביא אותנו לנקודה שבה לא נזדקק יותר להיצמד לתפריטים, שאורח החיים הבריא יהיה טבע שני. ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות, מפעילה סניפים בנשר, בקרית אתא, בקרית מוצקין, בקרית ביאליק, בנהריה, בשלומי, בחדרה ועוד

כלים
ליאת יגר. צילום - ולד לימר
ליאת יגר. צילום - ולד לימר

המסע לאיזון, השבוע צוין יום התזונה הבינלאומי וזוהי נקודת ציון שבה מצאתי לנכון להגביר את המודעות לנושא התזונה הנבונה. אחד הדברים הראשונים שלמדתי לאחר שהחלטתי לשנות את חיי לתמיד היה שבעלי משקל לא זקוקים לכמויות המזון העצומות שהם צורכים. אכילה מוגזמת היא בד"כ אכילה רגשית, ובאמצעותה אנחנו מפצים את עצמנו וממלאים חסכים רגשיים ונפשיים, כל אחד מסיבותיו הוא, "כך אומרת ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית.

ליאת יגר מוסיפה ואומרת, "האוכל זמין ולכאורה מנחם אותנו באותו רגע, אבל כמו בכל דבר שעוברים את הגבול, גם פה אנחנו פשוט מאבדים את ההנאה. "אני מאמינה שכדי לחזור וליהנות מאכילה, אנחנו חייבים לסגל לעצמנו מידתיות ואיזון .כל מי שצבר ניסיון בניסיונות הרזיה יודע שאין קיצורי דרך ואין פתרונות קסם. איבוד משקל מהיר יוביל ברוב המקרים להשמנה עם ריבית. לכן, אני מאמינה שיש לייצר מקום טבעי, שבו ניתן גם לאכול בצורה מבוקרת וגם ליהנות מהאוכל, כמו תינוק שמערכות גופו עדיין לא שובשו, גופו מאותת לו מתי עת לאכול וכמה".

ליאת יגר מציגה את האני מאמין שלה, "אני מאמינה בירידה מבוקרת, של כחצי קילוגרם בשבוע שזה הישג נפלא של 24 ק"ג בשנה. חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך ההרזיה הינו פעילות גופנית תומכת, משותפת ומגוונת. הפעילויות הספורטיבית מקנה נקודת איזון נוספת בין שיווי במשקל הפיזי לשיווי המשקל הפנימי".

"בדרך לשינוי", אומרת, אומרת ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, "יש להכיר בצורך, לקבוע מדדים להצלחה ולהגיע לתוצאות".

ליאת יגר, מעניקה, מספר המלצות לאלה שרוצים להתחיל במסע:

· משקל רצוי - משקל בו אתם מרגישים בטוח עם עצמכם. מלאי חיים.

· עודף משקל - מהק"ג הראשון שמפריע ומכביד.

· לשים תמונה מימים טובים בחדר האמבטיה, כך תזכרו שאתם עדיין רק בציפוי של כמה ק"ג. תשאפו להיות אתם ולא איזה דוגמנית מופלאה.

· להצטלם לפני שמתחילים תכנית ולהשוות ירידה במשקל.

· לא לחשוב על מה שאתם לא יכולים לאכול. לחשוב על מה שאפשר לאכול.

· ללכת לקניות שבעים, כך קונים מה שצריך ולא חוטפים בלי הבחנה.

· סקר שנעשה הוכיח ששלוש המילים שנשים הכי אוהבות לשמוע הן: "את הורדת ממשקלך" ולא "אני אוהב אותך" כצפוי.

· כשיושבים בארוחה ומגישים לחם לפני האוכל – התעלמו ממנו ואל תתחילו לאכול לפני שמגיע האוכל בעצמו. כך אתם יכולים לחסוך 300 קלוריות .

· תפתיעו את עצמכם – תנו לעצמכם פרסים על כל הקצבה של מספר ק"ג, עטפו אותם ותנו לעצמכם כשתעמדו במשימה.

· ניפוץ מיתוס - אסור להתחיל דיאטה בכאסח ורק אח"כ להתחיל להעלות את מספר הקלוריות. כשהגוף בכאסח הוא יוצר לעצמו מנגנונים של הישרדות ומוציא פחות אנרגיה בעיכול. תתחילו תכונית עם מספר נורמאלי של קלוריות ותורידו מהן בהדרגה. גוף בהרעבה מנסה לשמור על האנרגיות שלו ולכן מפרק חלבונים במקום לפרק שומנים. החלבונים חשובים לבניית הגוף.

לינק לאתר: http://www.liatyeger.co.il/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS