ענף התיירות שנכנס בקורונה לעצירה מוחלטת מתחיל בימים אלו לשוב לפעול באופן הדרגתי. בזמן שחברות תעופה עדיין מקורקעות, חברות נופש בקיפאון, ובתי המלון סגורים – עובדי שינפלד תיירות לא נכנעים לקורונה ועובדים מסביב לשעון. הם מחזירים כסף ללקוחות שחופשתם בוטלה, מתכננים חופשות עתידיות ליעדים שיפתחו בע"ה אחרי הקורונה, ואפילו פתחו שירות קייטרינג כשר לחגים.

קרא עוד...

קרדיט : רשות מקרקעי ישראל

רשות מקרקעי ישראל ומשרד התיירות  פונים ליזמים בתחום התיירות להגיש הצעה להקמת שני מתחמי תיירות ייחודיים בירוחם. מדובר על שני מתחמים שייעודם מלונאות וחקלאות, שיוקמו על פי תכנית לתיירות מדברית בקצה הדרומי של העיירה, על גבול המדבר, לאורך ערוץ נחל שועלים.

קרא עוד...

"אלין ק. ייזום פרויקטים" זכתה במכרז משותף של רמ"י ומשרד התיירות להקמת מתחם מלונאות ונופש  בקרית המדע בבאר שבע  ובו 300 יחידות איכסון מלונאי. השטח הנמצא בסמיכות לאוניברסיטה, לתחנת הרכבת, ולקריית התקשוב, מהווה פוטנציאל רב לאירוח כנסים, ליציאה לתיירות מדברית, ולחובבי אתרי מורשת

קרא עוד...

מרכזי ספא בים המלח נחשבים למקומות מפנקים ומבוקשים בקרב תיירים רבים הפוקדים את מדינת ישראל וכן בקרב ישראלים רבים. מדוע? סיבה מרכזית לכך היא סגולות המרפא והפינוק המי ים המלח מאפשרים. ברוב המלונות בים במלח מופעל ספא. ספא המלון כולל מתקנים כגון בריכת מי מלח מחוממים, בריכת גופרית, ג'קוזי, סאונה יבשה, סאונה רטובה, מלתחות ומקלחות ועוד. לעתים ישנו גם מכון כושר ושירותי עיסוי. ראוי לציין שכל מלון בים המלח כולל מתקני ספא שונים ורצוי לבדוק מה אותו מלון בו אתם מתעתדים לנפוש כולל.

קרא עוד...

העיר העתיקה בצפת. צילום: עיריית צפת

לאחר שנה של פעילות אינטנסיבית שהוביל ראש עיריית צפת שוקי אוחנה מול משרד התיירות, החמ"ת ומשרד השיכון השבוע התקיים סיור סופי לקראת תחילת העבודות בפרויקט שעתיד להנגיש את העיר העתיקה להמוני התיירים המבקרים בה, לפתח את האזור כיאה לאתר תיירות מוביל ולהביא בשורה אמיתית

קרא עוד...

המסע הבא כבר נמצא בראשית התכנון שלכם, אתם מתחילים להתכונן לקראתו ואז נשאלת השאלה – האם עליכם לטייל באופן עצמאי או שמא על ידי מדריך טיולים בצפון? על ידי מדריך טיולים בצפון תוענק לכם יותר שביעות רצון, יותר נינוחות ויותר איכות, דבר אשר עשוי להוות הרבה התחבטות בנושא זה. במידה ובשנים קודמות הורגלתם לבצע טיול על ידי מדריך מוסמך באזור צפון שהיה אלמנט של מרוץ ודאי אל מול מחוגי הזמן, כי אז במציאות של היום הכל יותר מיטבי, מתומצת אך לא מכביד. במידה ובשנים קודמות הייתה אי יציבות בין הפנאי שלכם לבין ימי טיול מורכבים עד לכדי טירוף, כי אז במציאות של היום הכל מורכב באופן סביר עבור כל דעה וכל עניין.

קרא עוד...