קרדיט : רשות מקרקעי ישראל

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז מרכז העלתה לדיון להפקדה  את תכנית רשות מקרקעי ישראל על שטח  מחנה צריפין מתחם 7 א' ו- 7 ב' בראשון לציון ובבאר יעקב תכנית זו כוללת כ- 2,000 יח"ד בבניה רוויה לגובה 24 קומות, ושטחי תעסוקה ומסחר בהיקף של  1,500,000  מ'.

קרא עוד...

הדמיה

ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל הכריזה על חברת ג.ז. מדף 21 בע"מ" (בהחזקת קנדה ישראל ופאנגייה ) כזוכה במכרז להקמת 240 יח"ד למגורים בשילוב של מסחר, משרדים ומלונאות במתחם המיתולוגי של בית החולים שערי צדק הישן בירושלים למעלה מ 512 מליון ש"ח , תשלם חברת ג.ז. מדף 21 בע"מ  עבור קרקע מתחם שערי צדק אותו שווקה רשות מקרקעי ישראל לפני מספר חודשים ערב פרוץ מגיפת הקורונה . מדובר בקרקע הסמוכה לפרוייקט רובע הכניסה לעיר שיהפוך לרובע עסקים מהבולטים בישראל, בהשקעת מיליארדי שקלים. הרובע יתפרס על פני שטח של כ-300 דונם והוא צפוי להוסיף עוד כ-60,000 מקומות עבודה חדשים לבירת ישראל.

קרא עוד...

ניסור בטון

ניסור בטון הוא אחד התחומים החמים בעולם הבנייה והשיפוצים אך למרות שכמעט כולם זקוקים לו במועד כזה או אחר, מעטים מכירים את הפלא שמסתתר מאחורי השירות שנראה פשוט לכאורה אך משלב אלמנטים חדשניים שמאפשרים למפעיל לחתוך בטון עבה כאילו לא מדובר באחד מחומרי הבנייה הכי חזקים שקיימים.

אם מוסיפים לזה את העובדה שבישראל נהוג תקן בנייה מחמיר שמחייב שימוש בבטון – והרבה, מקבלים מצב ששינויים מבניים רבים מצריכים שימוש באמצעים לניסור בטון.

קרא עוד...

הדמייה (TOPOTEK 1, חברת עדן)

עיריית ירושלים ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) הכריזו אתמול (א', 14.6) על חברות 'אמות השקעות בע"מ' ו'אלייד נדל"ן בע"מ' כזוכות במכרז למתחם K - המכרז הראשון ששווק במסגרת פרויקט רובע הכניסה לעיר ירושלים. סכום ההצעה עומד על 180,180,180 מיליון שקלים, לא כולל מע"מ ולא כולל הוצאות פיתוח. 

קרא עוד...

אם החלטתם להקים משרד אדריכלות אתם בוודאי מודעים היטב לכך שתהיה לכם תחרות לא קטנה. יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שלמדו את התחום הזה ורוצים לתת בו שירות לכל הלקוחות שפונים אליהם, אך עובדה היא שיש מקומות טובים ומצליחים יותר מאחרים. מה באמת הופך סטודיו לאדריכלות למוצלח יותר? והאם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להיראות טובים יותר? כדאי שתדעו: הדמיות תלת מימד הן כלי שיוכל לקחת את המשרד שלכם כמה צעדים קדימה, כי בעזרת הדמיות של תלת מימד אתם מראים ללקוח בדיוק מה אתם מתכננים עבורו. עם הדמיות תלת מימד כל לקוח מבין מראש איזה סוג של תכנון אתם עושים עבורו ואיך תיראה התוצאה הסופית, מה שמונע טעויות מיותרות במציאות ואובדן של זמן רב על תיקונים.

קרא עוד...