הביטוחים הבסיסיים אליהם אנו זכאים לא מכסים את כלל הפגיעות שעלולים לפגוש אותנו. לרוב, במקומות פרטיים נזכה לפיצויים גבוהים יותר. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים יודעים שצריך גם ביטוח פרטי בנוסף לביטוח הבסיסי. לפניכם 5 סיבות למה כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי.

כלים
ביטוח בריאות פרטי
ביטוח בריאות פרטי

 

שירות אדיב

לצערנו, במוסדות ציבוריים השירות אותו נקבל יהיה לקוי בחסר לרוב. ההמתנה ארוכה, התורים ארוכים והשירות חסר סבלנות, על אף שאנו משלמים עליו. ביטוח בריאות פרטי מרגיש לנו יותר ביתי. היחס שונה לגמרי מאשר ביטוחים אחרים, אין צורך לחכות שבועות כדי לקבל שירות והכל הרבה יותר זמין. כמובן שטיב השירות תלוי בחברה המבטחת.

כיסוי רחב

בעוד שרוב החברות אינן מבטחות אותנו בצורה רחבה, על פציעות שונות, מחלות, אובדן ימי עבודה וכו'... או מבטחות אותנו אך סכום הפיצויים מזערי. החברות הפרטיות המקנות לנו ביטוח בריאות מציעות לנו רפורמות שונות ורחבות שמכסות אותנו בצורה ראויה יותר. אמנם, ייתכן שעבור שירות זה נשלם יותר מאשר ביטוח בריאות במקום אחר, אך חשוב להיות מכוסים בצורה נכונה בעידן של היום.

השתלות ומחלות

צריך לדעת להסתכל לאורך טווח ארוך, לא נוכל לדעת מה יקרה מחר, אנשים מקבלים בשורות רעות לצערנו כל יום. הביטוח הרגיל אינו מכסה תרופות שונות למחלות הסרטן ומחלות אחרות, ההשתלות אינן כלולות ואילו שיש להם צורך בכך צריכים לשבור את כל החסכונות שלהם, למכור את הרכוש שלהם ולהגיע למצב של תת תנאים. ביטוח בריאות פרטי יכול לכסות לנו את כל זה ולחסוך מאיתנו סכומים עצומים. לכן, הסתכלו גם על העתיד, אפילו אם אתם צעירים ובריאים, אין לדעת מה יוליד לו יום.

ריבוי אפשרויות

ביטוח בריאות בחברה פרטית הינו מונח כללי, בחברות אלו תוכלו למצוא רפורמות שונות, מצומצות או רחבות. כך שגם אם יש לכם ביטוח בריאות, תוכלו להוסיף ביטוח בריאות פרטי על מה שהביטוח שיש לנו לא מכסה. ישנם הרבה מסלולים שונים המתאימים לגילאים שונים.

פיצויים

ברגעים בהם אנו צריכים להפעיל את הביטוח אנחנו נתקלים לרוב בקושי רב לקבל את מה שאנחנו זכאים לו. בחברות פרטיות הנושא הוא הרבה יותר נוח, בעוד שבחברות ממשלתיות נצטרך לשבור את הראש עד שנקבל את מה שמגיע לנו, בחברות הפרטיות הגישה היא הרבה יותר זמינה. יש לציין גם שבחלק מהמקומות לאחר שהפעלנו את הביטוח, מחיר הרפורמה תגבהה.

לסיכום

ביטוח בריאות הוא משהו שכל אדם, בכל גיל זקוק לו. אין להתפשר על ביטוח בריאות מצומצם, לא תוכלו לדעת מה עלול לקרות. מחירי ביטוחי הבריאות משתנים בהתאם לאדם, מצבו הרפואי ומה הביטוח מכסה. יש לזכור, לרוב הביטוחים הסטנדרטים שלנו לא יכסו תרופות למחלות קשות, השתלות בארץ ובחו"ל ועוד...

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS