היום הולדת של הבן זוג הגיע ואת לא יודעת מה לעשות לו? ריכזנו עבורך 4 רעיונות!

כלים

 

טיסה בכדור פורח

טיסה בכדור פורח היא חוויה יוצאת דופן, וכזאת שבהחלט כדאי לעשות לפחות פעם בחיים. ברקע משתרעים נופים אדירים לכל עבר ובן זוגך ישתגע על ההפתעה. טיסה שכזאת מאפשרת לכם לקבל פרספקטיבה גבוהה ואחרת ולחוות חוויה רומנטית ומעניינת. לא בכל אזור בארץ מופעל שירות שכזה, אז כדאי לבדוק זאת בהתאם.

מסלול היין ברמת הגולן

אם בן זוגך מאד אוהב יין, יש לנו רעיון בשבילך: פועלים כיום לא מעט יקבים ברמת הגולן – יקבים איכותיים ומשובחים. קיימים מספר מסלולים שמספרים את סיפור היין המתגלגל של רמת הגולן. היקבים הינם: יקב רמת הגולן, יקב שאטו גולן, יקב בזלת הגולן, יקב אסף, יקב אודם ויקב פלטר. תוכלו לטעום יינות מופלאים, לשמוע סיפורים מרתקים ולפגוש באנשי יין, כורמים וייננים יצירתיים ומלאי תשוקה. אם זה נשמע מצוין, זה כנראה כי זה באמת כך. אתגר היקבים הגדול הוא מסלול קומפלט שמשלב את כל 6 היקבים המשתתפים, ובכל מקרה כל אחד מהמסלולים יספק לכם יום כייף.

סדנת בישול

הדרך ללב הגבר הוא דרך הבטן. קיימות לא מעט סדנאות בישול בנושאים שונים ברחבי הארץ. ליום ההולדת אפשר לשקול למשל סדנת בשר מעושן, סדנת אוכל מקסיקני או סדנת אוכל איטלקי. גם תרכשו ידע, גם תיהנו בצוותא וגם תוכלו לשחזר בעתיד את מה שלמדתם למען יצירת ארוחות רומנטיות משותפות.

חדר בריחה

חדר בריחה יכול להיות חוויה מרגשת, מעניינת ואסקפיסטית באמצע השגרה. רק אתם, שניכם, מתרוצצים ופותרים חידות ותעלומות. בכל הארץ כבר יש חדרי בריחה בנושאים שונים, ובטח תוכלו למצוא אחד או שניים שיתאימו לרוח היום ולאופי האישי שלכם. ניתן לשלב ביקור בחדר בריחה עם אטרקציות נוספות כגון סיורים קולינאריים, סדנאות, טיולים וחוויות נוספות. מדובר ברעיון מקורי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS