עיצוב החתונה משפיע רבות על האווירה ועל החוויה שלכם ושל האורחים שלכם, אז קודם כל – השקיעו בעיצוב של אולם החתונה. דבר שני – אל תשכחו להשקיע ולעצב גם את השולחנות. הם מהווים חלק חשוב מאוד מהחתונה, ובפרט עבור אלו שפחות בקטע של לפזז ברחבה. בכל אופן, כולם ישבו בשלב זה או אחר, ותמיד נחמד להגיע אחרי החופה לשולחן מעוצב ונאה.

כלים

 

פלייטרז

פלייטרז הן צלחות מלאות במאכלים טעימים ובכל טוב, כגון גבינות, שוקולדים, פירות ופירות יבשים שניתן למקם במרכז השולחן ולהוסיף לו צבעוניות אין קץ. כמובן שמעבר לצבעוניות זוהי דרך טובה להעשיר את הארוחה עצמה. פנקו את האורחים שלכם בדברים טעימים שאפשר לנשנש בין המנות ובין הריקודים, שגם יוסיפו על הדרך נדבך נוסף למראה השולחנות.

נרות מיוחדים

נרות מעוצבים מתאימים לכל חתונה ולכל אירוע מיוחד. קיימים אינספור סוגים שונים של נרות שניתן להוסיף לשולחנות החתונה בהתאם לווייב שתרצו להעניק לאורחים ובהתאמה לעיצוב הכללי של החתונה. ניתן גם להשתמש בנרות ריחניים שיוסיפו בנוסף לטאץ' אלגנטי גם ארומה נעימה.

ראנר

ראנר הוא למעשה תוספת של בד שניתן למתוח על גבי הבד שכבר מכסה את השולחן. בצורה זאת ניתן להוסיף צבע וצבעוניות, ליצור קונטרסט בין צבעי הבדים ולהעשיר את המראה והעיצוב של השולחנות. ניתן לרכוש ראנרים מעוצבים ובעלי הדפס מסוים.

עציצי תבלין

באופן כללי אפשר להוסיף עציצים וסוקולנטים לשולחנות החתונה שלכם. רעיון טוב במיוחד הוא להוסיף עציצי תבלין שיוסיפו גם מראה מלבב, גם ריח נעים וגם יהיה ניתן להשתמש בהם לצרכים קולינאריים. מדובר בתבלינים כגון נענע, מנטה, טימין, בזיליקום, מרווה, זעתר – ועוד. יש שמגדילים ראש ופותחים לב ונותנים עציצי תבלין כמתנה לאורחים.

סידור ממתקים

גם טעים וגם צבעוני ונעים לעין. ניתן לרכוש ממתקים כמו ממתקי גומי, לשפד אותם או לסדר אותם באופן אחר ולהניח במרכז השולחן. בהחלט דרך מקורית, מעניינת וטעימה לעצב את השולחנות בחתונה.

ברוב גני אירועים בשרון ואולמות אירועים במרכז נותנים לזוג לקשט את השולחנות ואת האולם.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS