בעידודו ובתמיכתו של ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר, המחלקה לשירותים חברתיים, באמצעות היחידה למניעת התנהגויות סיכון, מגבירה את פעילותה בחברה הערבית במועצה. לאחרונה התכנסה קבוצת צעירים ודנה בסוגיית המנהיגות. את המפגש הנחה מומחה בהדרכת פורומים בחברה הערבית, שארלי ג'רוס יחד עם מזכיר הוועד ורכז הנוער בכפר יאסר חסן. לדברי מנהל היחידה זיו ויינגרם, המפגש הוגדר כמוצלח ועפ"י התכנון, צפויים להתקיים מפגשים נוספים

כלים
מפגש פורום צעירים. צילום- יאסר חסן
מפגש פורום צעירים. צילום- יאסר חסן

 

שליש מתושבי ראס עלי הם צעירים (גילאי 18 עד 40) המעוניינים לקדם את הכפר ואת צרכיו, החליטו לקיים מפגש מתוך רצון לדון בתכניות לשיפור איכות החיים בכפר, כאשר המפגש הראשון עסק בהיכרות בין משתתפי הקבוצה, ובשיח סביב סוגיית המנהיגות.

מזכיר הוועד המקומי בראס עלי ורכז הנוער מר יאסר חסן אמר בסיום המפגש,  "שמחתי לראות את צעירי הכפר מתגייסים למטרה כל כך חשובה וכשדיברנו על סוגיית המנהיגות הגענו למסקנה שלכל אדם בפני עצמו יש חלקים של מנהיגות, בין אם זה בבית או בחברה בחוץ. אם כל אחד יביא את החלק שלו אל תוך הקבוצה הדבר יתרום הרבה יותר מאשר שכל אחד יפעל בעצמו".

בנוסף אמר, "אני מודה למנהל היחידה למניעת התנהגויות סיכון במועצה האזורית זבולון זיו ויינגרם, על הסיוע במימון הפעילות. אני מאמין שזו הייתה סנונית ראשונה של פורום הצעירים בכפר".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS