5 תלמידים מבית הספר התיכון מקיף אזורי כרמל זבולון ביגור של המועצה האזורית זבולון יצאו בקיץ האחרון - השנה השישית ברציפות יחד עם תלמידים מביה"ס "הגליל בנצרת לארה"ב במסגרת פעילות ארגון  Friends Forever International"" ששם לעצמו כמטרה להפגיש בין בני נוער החיים באזורי קונפליקט ולתת להם הזדמנות להכיר אחד את השני וללמוד כיצד אפשר לשתף פעולה. עם חזרתם לארץ שמו להם למטרה להקים פרויקט המשלב בין קבלת האחר ואיכות הסביבה. ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר ברך את חברי המשלחת והדגיש את חשיבותה

כלים
תלמידי המשלחת. צילום- בית הספר כרמל זבולון
תלמידי המשלחת. צילום- בית הספר כרמל זבולון

 

מנהלת בית הספר התיכון מקיף אזורי כרמל זבולון ביגור של המועצה האזורית זבולון דורית טלמור שריג מספרת כי, "בני הנוער בילו במשותף בארה"ב במשך למעלה משבועיים בעשייה משותפת ופעילויות חווייתיות ובהן: קורס טיפוס, באותו הבית באחד האתרים של הארגון בצפון ארה"ב. כמו כן,  הם ביצעו  במשותף פעילות התנדבותית בשכונות עוני ובתי ספר לחינוך מיוחד". לדבריה, "מבנה התוכנית מאפשר הכרות על בסיס אישי בין בני נוער יהודי וערבי ויעודד שיח פתוח והזדמנות לגלות שיש יותר מן המשותף בין השניים".

מבית הספר כרמל זבולון, נמסר עוד כי, "המשלחת  שיצאה בקיץ האחרון שמה לה כמטרה להקים פרויקט עם חזרתם לארץ המשלב בין קבלת האחר ואיכות הסביבה, כאשר קבוצת של 30 תלמידי שכבת ח' המשלבת שומעים וכבדי שמיעה בבית הספר יצאה לפעילות ניקיון חוף בקרית ים, כאשר מנכ"ל העירייה דאג לשלוח נציגה מטעמו עם דגל כחול המציין חוף נקי, וציוד לאיסוף האשפה. חברי המשלחת שהיו אחראיים על הפעילות, ארגנו משחקי כדור בחוף ויפנקו את כולם בפיצה חמה וטרייה בסוף הפעילות".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS