מחברת שובל מתחמי מגורים בע"מ שבבעלותו של היזם משה מילר נמסר כי בימים אלה מוצעת למכירה דירה לדוגמה מפוארת ומיוחדת בפרויקט היוקרה שובל טאצ' המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים. הפרויקט מציע דירות מעוצבות ע"י מיטב המעצבים והסטייל העדכני ונמצא במיקום אסטרטגי מהמבוקשים ביותר של קריית ביאליק. נותרו דירות אחרונות למכירה והאכלוס בשלושת החודשים הקרובים!

כלים
שובל מתמי מגורים דירה לדוגמא. צילום - ערן לביא
שובל מתמי מגורים דירה לדוגמא. צילום - ערן לביא

 

הדירה לדוגמה בפרויקט היוקרה שובל טאצ' בקרית ביאליק אשר כאמור, עוצבה ע"י מעצבים מהשורה הראשונה, מרוהטת קומפלט, מעוצבת ומדוקדקת עד הפרט האחרון. כל שנשאר לרוכשים הוא לבוא ולהיכנס לדירה כמו שהיא.

הדירה המוצעת למכירה הינה בת 5 חדרים וכוללת מטבח מעוצב רחב ידיים עם אי, יחידת הורים כולל חדר ארונות ושלושה חדרי ילדים נוספים, שתי אמבטיות, ומרפסת. בעיצוב הדירה הושקעה מחשבה על מנת לייצר אווירה חמימה וביתית. הדירה כוללת ריצוף 80X80 יוקרתי, מזגן מיני מרכזי מתוצרת חברת אלקטרה הכולל הנמכות וסינרי גבס, המטבח תוצרת פורסט מטבחים והכלים סניטרים והריצופים מחברת חרש.

פרויקט היוקרה שובל טאצ' בקרית ביאליק מציע 38 יח"ד בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי וסטיילינג צעיר, כאשר בכל אחת מהן ייהנו הדיירים גם ממרפסות גדולות הנושקות לשדה הפתוח של קריית ביאליק. הפרויקט היוקרתי מציע: דירות 5 חדרים ודופלקס 7 חדרים כ- 160 מ"ר. כל הדירות מעוצבות ברמת גימור גבוהה הכוללת: כלים סניטריים איכותיים, מזגן מיני מרכזי, מרפסת בריצוף דמוי דק, הנמכות תקרה ועוד הפתעות עיצוביות.

פרויקט שובל טאצ' ממוקם באחד האזורים האסטרטגים של קריית ביאליק - טיילת שמעון פרס, מרחק של דקות ספורות של הליכה מהקריון, וצמוד לגני שעשועים ובתי ספר. לאחרונה, פתחה החברה דירת 5 חדרים מפוארת לדוגמא שאליה הגיעו מתרשמים רבים.

לדברי סמנכ"ל השיווק של החברה, ישי רוט, "פרויקט שובל טאצ' נמצא בשלבים מתקדמים מאוד ולפני אכלוס, מרבית הדירות נמכרו לתושבי האזור שכבר מכירים את איכות המקום והאזור השקט הצמוד לטיילת וכ5 דקות הליכה מהקריון"

רקע:

קבוצת שובל היא מקבוצות הבנייה המובילות בישראל בתחומי הבניה והיזמות. הקבוצה נוסדה בשנת 1985 ע"י משה מילר, פעילויות הקבוצה מתבצע באמצעות שובל הנדסה ובניין בע"מ שהוא הזרוע הביצועית של הקבוצה, ושובל מתחמי מגורים בע"מ - הזרוע היזמית שלה.

שובל מתחמי מגורים בע"מ:

מתמחה בתחומי היזמות למגורים וההתחדשות העירונית, לרבות פינוי בינוי, תמ"א 38, הריסה ובנייה, יזמות ופיתוח של שכונות מגורים, החל מרכישת הקרקעות, דרך התכנון ועד להקמה ולמסירה של מבני מגורים ומסחר.

הודות ליכולות הביצוע החזקות של החברה האחות, שובל הנדסה, פרויקטי החברה מתבצעים במסגרת לוחות הזמנים, באיכות בנייה גבוהה ותוך מעורבות "בכל מסמר שתוקעים בבניין" ומפרט טכני מקסימלי, המייתר את הצורך בהוצאות נוספות על שדרוגים מצד הרוכשים. לחברה יש צוות שירות לקוחות מיומן וקשוב, המספק מידע ופתרונות לכל בעיה של הרוכשים בכל שלב בדרך, לרבות טיפול בתיקוני בדק באמצעות צוותים ייעודיים ומקצועיים של החברה.

במהלך השנים האחרונות, החברה ממנפת את הניסיון, הידע והמוניטין שלה לביצוע פרויקטי "מחיר למשתכן", על רקע אמונתה ביעילות הכלכלית והחברתית של פתרון זה עבור כלל הצדדים המעורבים. הודות לניסיון ולמוניטין שלה, שובל נהנית מביקושי-יתר לפרויקטים שהיא מציעה במסגרת זה ומתהליך עבודה מסודר וחלק מול הגופים הסטטוטוריים והממשלתיים.

פרויקטים נבחרים ביזמות:

באר שבע טאצ' - בשכונת פארק באר שבע, הקמת 800 יחידות דיור + 3,500 מ"ר מסחרי.

קרית ים - בשכונת גלי ים, הקמת 340 יחידות דיור.

שובל על הרכס - ברכסים עם 124 יחידות דיור.

שובל טאצ' - קרית ביאליק, הקמת 38 יחידות דיור.

שובל בכרמל חיפה - 11 יחידות דיור יוקרתיות.

שובל במושבה - פרדס חנה-כרכור- פרויקט מגורים, הקמת 27 יחידות דיור + שטח מסחרי בלב המושבה בכרכור.

אלוני צורן - פרויקט הכולל 30 יח"ד יוקרתיות בצורן הוותיקה.

שובל הנדסה ובניין בע"מ:

מתמקדת בתכנון-ביצוע של מרכזים לוגיסטיים, מבני ציבור, מרכזים מסחריים, מבני תעשייה ומשרדים. בעלת הסיווג הקבלני הגבוה ביותר – ג'5 – וקבלן מוכר של משרד השיכון. לחברה ניסיון רב-שנים בהקמה של מבנים מורכבים, והיא מספקת ללקוחותיה פתרון מקיף למימוש חזונם-אשר כולל את היבטי התכנון, הטיפול בכלל ההיבטים המנהליים, לרבות אישורים והיתרים, והביצוע עד גמר. הניסיון הרב של החברה בשוק הבנייה הדינמי והבלתי צפוי מאפשר לה לצפות מראש, להיערך ולהתמודד עם מגוון רחב של אירועים בלתי מתוכננים להשגת מימוש דקדקני של חזון הלקוח במחיר המוסכם ובמסגרת לוח הזמנים.

פרויקטים נבחרים בתחום הביצוע:

רמת סיב - מבנה משרדים שנבנה בשיטת תכנון ביצוע וכולל 3 מרתפי חניה, קומה מסחרית ובניין משרדים, בשטח כולל של 35,000 מ"ר.

שופ טיים - מבנה הכולל חניון תת קרקעי בשטח של 30,000 מ"ר, שתי קומות מסחר ושתי קומות משרדים, אשר מהווים את תחילתו של מגדל שיתנשא לגובה של 30 קומות.

יוקה פארק - מבנה תעשיה בשיטת תכנון ביצוע בשטח של 48,000 מ"ר הכולל 4 מבני תעשייה. המבנים מחולקים ל- 12 יח' כ"א וכוללים גלריות לאחסנה ותעשיה. הפרויקט נבנה עבור קבוצת רכישה.

משולש כפר סבא- - מבנה משרדים בשיטת תכנון ביצוע בשטח כולל של 50,000 מ"ר. מבנה בעל 5 קומות חניון תת קרקעי, קומת מסחר ו - 24 קומות משרדים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS