דיקור סיני, שניתן במרפאת כללית רפואה משלימה בכרמיאל הוכח כטיפול תומך בטיפולי פוריות כשסייע לצעירה כבת 30 תושבת הצפון להיכנס להריון, לאחר שזו כשלה בניסיונותיה להרות במשך למעלה משנה. לדברי המטפלת בדיקור סיני פזית סגל: כעבור סדרה קצרה של טיפולי דיקור סיני המטופלת דיווחה כי היא בהריון ולפני כחודש ילדה בת בכורה

כלים
פזית סגל. צילום - סיוון בוגנים
פזית סגל. צילום - סיוון בוגנים

 

"הדיקור הסיני תמך בתהליכים הגופניים והנפשיים שאותם חוותה המטופלת וחיזק את הגוף לקראת היריון, וכך למעשה העלה את סיכויי הכניסה להיריון", אמרה השבוע המטפלת בדיקור סיני ממרפאת כללית רפואה משלימה בכרמיאל פזית סגל. היא הוסיפה ואמרה, "כמטפלת, אני מרגישה שאני זוכה ללוות את הנשים האלו בעזרת הטיפול דרך הכאב שלהן או אי השקט והלחץ שבהם הן מצויות ולהביא אותן למקום טוב יותר, רגוע ומאוזן. וכמובן, שאין יותר סיפוק מזה כאשר מושגת המטרה".

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

מרפאת כללית רפואה משלימה כרמיאל רח' מורד הגיא 100 כרמיאל 52, טל. 04-9986413

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS