זוכי פרויקט מחיר למשתכן "לאטי בכפר יונה" נכחו השבוע בארבעה כנסים מיוחדים שארגנה חברת לאטי יזמות שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה "רנואר" והיזם ואיש העסקים יוסי לאטי. הכנס התמקד בנושאי התוכנית הלאומית "פרויקט למשתכן" בהשתתפותם של נציגי משרד השיכון והבינוי, נציגי הבנק למשכנתאות ובכירי החברה. הפרויקט יוקם במיקום הטוב ביותר בשכונת "שרונה" מסביב לפארק ובאזור החדש של כפר יונה

פרויקט למשתכן כפר יונה. קרדיט הדמיה - OLIתמונה -N
פרויקט למשתכן כפר יונה. קרדיט הדמיה - OLIתמונה -N

 

הכנס נערך בארבע פעימות כשבכל אחת מהן נכחו כ-300 משתתפים שזכו לאירוח מיוחד אשר כלל מצגת מיוחדת שהכינה חברת לאטי. מנהל השיווק והמכירות אהוד מויאל הציג לזוכים את חברת לאטי. מנהלת המכירות פרויקטים למשתכן בחברת לאטי מיכל ברק הציגה לזוכים את הפרויקט המיוחד. היזם ואיש העסקים יוסי לאטי הציג לזוכים את הכדאיות הכלכלית בפרויקט. נציגי משרד השיכון והבינוי הציגו מצגת על הנהלים בפרויקטים למשתכן. מצגת מיוחדת שהכין בנק למשכנתאות הוצגה גם היא ע"י נציגי הבנק. הזוכים זכו להרצאה ייחודית של היועץ המשפטי של החברה עו"ד בועז סובול.

מנהל השיווק בחברת לאטי יזמות, אהוד מויאל, סיפר כי "זהו אחד הפרויקט הגדולים והמושקעים ביותר של חברת לאטי יזמות, כך שהזוכים בהגרלת מחיר למשתכן בכפר יונה הרוויחו דירה עם ערך מהטובות ביותר בשוק הנדל"ן".

מחברת לאטי נמסר כי הקונספט של הפרויקט יכלול 2 אדריכלים מהמעלה הראשונה בשני מתחמים בעלי צביון שונה, כאשר תכנון של כל פרויקט יתבצע ע"י אדריכל על מנת ליצור שני מתחמים בני 3 בניינים בגובה 8 ו-10 קומות וכ- 200 יח"ד, אשר חלקם לשוק החופשי. הפרויקט נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונת "שרונה" מסביב לפארק ובאזור החדש של כפר יונה.

עוד נמסר מהחברה כי הדירות של השוק החופשי הם פנטהאוזים ופנטהאוזים לופט מפוארים ומרווחים, במפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות. המכירה לשוק החופשי תחל בקרוב וניתן להירשם כבר מעכשיו דרך החברה לכנס המכירות לשוק החופשי.

מטרת התכנית "מחיר למשתכן", בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה במחירים מופחתים ממחיר השוק ובתנאים מועדפים.

חברת לאטי יזמות הינה מהחברות המובילות בצפון ומקימה פרויקטים רבים  באזורי חיפה, קריות, כרמיאל, נהריה, כפר יונה ובאריאל כאשר הפרויקטים  למגורים המוקמים על ידה הפכו ליעדים מועדפים ומבוקשים ביותר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS