בפרויקט המגורים היוקרתי "קדמת נופר" נמכרו עד כה, מעל ל-180 יח"ד. הרוכשים בעלי חתך סוציו - אקונומי גבוה בחרו לשדרג את מגוריהם לבנייני בוטיק מדורגים עם דירות גדולות ומרפסות ענק במפלס אחד וכן לוילות דו משפחתיות גדולות ומעוצבות. בין הרוכשים ניתן לזהות רופאים ביניהם מומחים בעלי שם ארצי, מהנדסים ועובדי הי-טק, בעלי מקצועות חופשים כגון רו"ח ועו"ד, אנשי קבע וקצינים בשירות הביטחון, אנשי חינוך, עובדי הוראה ועוד. במרבית הפרויקט הסתיימה הבניה והדירות אוכלסו. אכלוס יתרת הדירות בפרויקט תוך 6 חודשים. בואו לראות 4 דירות לדוגמה!

דר נופרים- קדמת נופר ברובע יזרעאל עפולה. הדמיה ארקריאייטיב
דר נופרים- קדמת נופר ברובע יזרעאל עפולה. הדמיה ארקריאייטיב

 

"המתחם החדש" ממשיך כמיטב המסורת של דר נופרים ברובע יזרעאל עם בנייני בוטיק, רק 14 דירות בכל מבנה, 2 דירות בלבד בכל קומה, דירות בנות 5 חדרים מרווחות ומתוכננות בקפידה עם מרפסות גדולות, דירות גן מיוחדות עם גינות גדולות ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות ענקיות. כל הדירות נבנות בסטנדרט בניה גבוה ומפרט עשיר - תו תקן של איכות חיים. כאמור בימים אלו החברה החלה הן בעבודות הבניה והן במכירת הדירות במתחם, לרגל השקת המתחם החדש בפרויקט 80,000 ₪ הנחה ובנוסף, משלמים רק 99,000 ₪ בחוזה היתרה לאחר מכירת הדירה הישנה.

במקביל, הבניה והמכירה של "מתחם הקשתות" בעיצומה. במרבית הפרויקט הסתיימה הבניה והדירות אוכלסו. אכלוס יתרת הדירות בפרויקט תוך 6 חודשים.

"מתחם הקשתות" בפרויקט קדמת נופר מתוכנן כקומפלקס מגורים פרטי בעל צביון של שכונה סגורה, המחזק את תחושת הפרטיות והאקסקלוסיביות של המתחם, המצטיין באדריכלות מודרנית ומרשימה. בקשת החיצונית מוצעות וילות דו- משפחתיות צמודות קרקע. פנינה יוקרתית ואישית. הווילות בנות 6 חדרים, כ-180 מ"ר + הצמדה וגינה של כ-135 מ"ר, עם תכנון יוקרתי ומפרט עשיר. בקשת הפנימית והאמצעית מוצעים בנייני בוטיק מדורגים, רק 10-12 דירות בכל מבנה, מפרט יוקרתי, 2 דירות בלבד בקומה ללא קיר משותף ביניהם, שלושה כיווני אוויר לכל דירה, דירות 5/6 חדרים גדולות, כ-146 מ"ר במפלס אחד+ מרפסות ענקיות כ-36 מ"ר לנוף מרהיב, וכן דירות גן עם תיקרה גבוהה של כ-4.5 מטר בחלל המגורים ופנטהאוזים מפוארים במיוחד.

בנוסף, החברה בנתה בסמוך למתחם הקשתות, 2 בנייני מגורים כ-70 יח"ד, בכל בניין 35 יח"ד. הבניין הראשון נמכר כולו ואוכלס, בבניין השני, נותר למכירה פנטהאוז מפואר ויוקרתי במיוחד כ-200 מ"ר במפלס אחד+ מרפסת ענקית 90 מ"ר הצופה לנוף פנורמי עם אופציה ליהנות מבריכה במרפסת.

פרויקט קדמת נופר משלב את היתרונות של החיים הפסטורליים והשלווים בעמק יזרעאל עם נוחות החיים ברובע יזרעאל. הפרויקט סמוך לתחנת רכבת העמק שהחלה לפעול בחודשים האחרונים סמוך לגני ילדים ולבתי ספר חדשים שהוקמו ברובע יזרעאל, בית מושלם בשכונה מצוינת ליד המרכז המסחרי "ביג" ומרכז רפואי "העמק".

"קדמת נופר" ברובע יזרעאל תוכנן על ידי משרד גבי טטרו אדריכלים ומתכנני ערים, הנחשב לאחד ממשרדי האדריכלים המובילים ואחראי על מגוון פרויקטים יוקרתיים בארץ, כגון מגדל האופרה בת”א, שיווק הפרויקט "קדמת נופר", מתבצע ע"י חברת "תלעד אסולין שיווק פרויקטים".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS