רהמ נתניהו

(הדופק הפוליטי)
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

מדברי ראש הממשלה: " זהו טקס מאוד מרגש במקום מאוד מרגש לאדם מאוד מרגש, ושרה ואני שמחים להיות כאן עמכם. מבחינתי, הביקור הזה הוא נקודת ציון חשובה ואישית, שבשום אופן לא הייתי מוותר עליה, גם ברצף ההכנות ורצף הפגישות שאני עומד לקיים בימים הקרובים. לפני שאדבר על רון ואריאל, אגיד מלה אחת על הפגישות הללו: בעוד שבועיים אני אפגש עם הנשיא טראמפ בוושינגטון לפגישה בעלת חשיבות גדולה מאוד למדינת ישראל."

(דופק החינוך)
רה"מ נתניהו: "לפני האקזיט הגדול בואו לתרום למדינה - זוהי נקודת זמן קריטית"

ראש הממשלה בנימין נתניהו במפגש עם תלמידות ותלמידים מצטיינים בתכניות הסייבר: "לפני האקזיט הגדול בואו לתרום למדינה - זוהי נקודת זמן קריטית". במפגש הוכרז על הקמת מוקד לאומי ראשון מסוגו לחינוך ולמידה בתחום הסייבר אשר יוקם בעלות של 24 מיליון ש"ח בשיתוף מטה הסייבר במשרד רה"מ, קרן רש"י ושותפים נוספים, זאת במסגרת כנס "סייברטק" הבינלאומי שמתקיים במרכז הירידים בתל אביב.

(הדופק הפוליטי)
רה"מ נתניהו נפגש הבוקר עם מנכ"ל Applied Materials

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר עם מנכ"ל חברת Applied Materials, גרי דיקרסון. בפגישה השתתפו גם מנכ"ל משרד רה"מ אלי גרונר וראש המועצה הלאומית לכלכלה פרופ' אבי שמחון.

(תשתיות)
רה"מ בנימין נתניהו בטקס פתיחת מנהרות הראל מציג - ראייה מפוקחת, ראייה הסטורית, ראייה חזונית

ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס פתיחת מנהרות הראל - רה"מ נתניהו: "אנחנו היום מציינים אירוע בקנה מידה היסטורי. הוא היסטורי כי הדרך לירושלים, בירת ישראל, מעולם לא הייתה קצרה יותר" ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התחבורה ישראל כץ השתתפו הבוקר בטקס פתיחת מנהרות הראל כחלק מפרויקט שדרוג כביש 1. מדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס:

(הדופק הפוליטי)
איכות השלטון עתרה לבג"צ כנגד ראש הממשלה נתניהו והיועמ"ש

התנועה לאיכות השלטון בעתירה לבג"צ כנגד ראש הממשלה למניעת המשך כהונתו כשר התקשורת ושר החוץ. התנועה לאיכות השלטון עתרה היום לבג"ץ כנגד ראש הממשלה והיועמ"ש בבקשה למתן צו על תנאי אשר יורה לראש הממשלה לפרוש מתפקידו כשר התקשורת וכשר החוץ.

(הדופק הפוליטי)
נשיא פולין אנדז'יי דודה בהנחת זר על קברו של סא''ל יוני נתניהו ז''ל

נשיא פולין, אנדז'יי דודה (Andrzej Duda), שהגיע לביקור בישראל הניח הבוקר זר על קברו של סא"ל יוני נתניהו ז"ל.

(הדופק הפוליטי)
צילום: עומר מירון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בצהריים בירושלים עם בכירי וחברי הנהלת אייפאק ברחבי ארה״ב. ראש הממשלה נשא דברים והתייחס להחלטת מועצת הבטחון 2334.

(הדופק הבטחוני)
רה"מ: אנחנו מודעים לעובדה שהרשות הפלסטינית, לצערנו, לא רק שלא מגנה את הטרור, הנה בפיגוע האחרון שהיה, היו בפת"ח כאלה ששיבחו את זה

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן והרמטכ"ל רא"ל גדי אייזנקוט קיימו הבוקר הערכת מצב ביטחונית באוגדת איו"ש, יחד עם מפקד פקמ"ז אלוף רוני נומה, מתאם הפעולות אלוף פולי מרדכי ונציגי שב"כ ומשטרה. לרה"מ ושר הביטחון הוצגו אמצעי לחימה שנתפסו בפעילות סיכולית ביהודה ושומרון בשנה האחרונה. מערכה זו נוהלה ע"י צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל, במסגרתה נתפסו למעלה מ-450 נשקים ויותר מ-40 בתי מלאכה לייצור נשק.

(הדופק הפוליטי)
ראש הממשלה בנימין נתניהו - מדיניות של חמלה ואפלייה מתקנת

רה"מ נתניהו בישיבת הממשלה: היום נוציא לדרך את תכנית הממשלה לפיתוח הצפון. התכנית בהיקף של כחמישה-עשר מיליארד ש"ח והיא נותנת מענה לצרכים מגוונים של אוכלוסיות מגוונות, אנו גאים בה ורואים בה צורך השעה. התוכנית מקדמת מקומות עבודה, חינוך, בריאות, עסקים קטנים, תעשייה מתקדמת, תשתיות, תיירות - בהיקף גדול מאוד ממשלת הליכוד ושותפיה עושה כאן מה שעשתה בדרום.

(הדופק הפוליטי)
לפיד: אני מאחל לו ולמשפחתו, ואני מאחל למדינת ישראל, שיתברר שלא נפל שום פגם בהתנהגותו

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', יאיר לפיד, בפתח ישיבת הסיעה בכנסת קורא לא לשקוע בחודשים של חקירות ולסיים את ההליך במהרה לטובת מדינת ישראל:" אני מאחל לו ולמשפחתו, ואני מאחל למדינת ישראל, שיתברר שלא נפל שום פגם בהתנהגותו. אני רוצה להזכיר לחברי באופוזיציה ובתקשורת שחזקת החפות עומדת לכל אדם בישראל, בוודאי גם לראש הממשלה." צריך לתת למשטרה לעשות את עבודתה. יחד עם זאת, לטובת מדינת ישראל ועם ישראל, זה צריך להיות מהר."