ראש הממשלה

(הדופק הפוליטי)
הנשיא הרננדס: "ישראל היא כמו הבית השני שלי"

נשיא הונדורס חואן אורלנדו הרננדס נחת לפני כמה דקות בשדה תעופה בן גוריון ואת פניו קיבל בשם ממשלת ישראל סגן השר לשתפ"א ח"כ איוב קרא וצוות גדול ממשרד החוץ.

(הדופק הפוליטי)
עמיר פרץ: הפלת פסל הזהב של נתניהו מעוררת בושה ודאגה

עמיר פרץ מתייחס בעמוד הפייסבוק שלו להפלת פסל הזהב של נתניהו בכיכר רבין : רגע לפני סיום היום הזה אני חייב להתייחס לפרשת הצבת פסל הזהב של ראש הממשלה נתניהו והפלתו בכיכר רבין. לראות את התמונות האלו שכאילו ממחיזות הפלת פסלים של דיקטטורים בזויים כגון סטאלין או סאדם חוסיין מעורר בי לא רק בושה. הן מעוררות בי דאגה.

(הדופק הפוליטי)
 יו"ר וועדת השקיפות, הח"כ סתיו שפיר

שפיר "פקידי האוצר מבזים את הכנסת ומפחדים להראות לציבור את התקציב" ח"כ שפיר עצרה היום דיון בוועדת השקיפות מאחר והמוזמנת המרכזית לדיון, החשבת הכללית במשרד האוצר, בחרה בהפתעה שלא להגיע אליו.

(הדופק הפוליטי)
עמיר פרץ, יו״ר ועדת המשנה להגנת העורף בועדת החוץ והביטחון

עמיר פרץ: ״מבקר המדינה קבע - ראש הממשלה הזניח את בטחון תושבי ישראל״ שר הביטחון לשעבר, עמיר פרץ, אמר היום כי ״מהדו"ח החריף של מבקר המדינה עולה כי ראש הממשלה הזניח את ביטחונם של תושבי המדינה.

(הדופק הפוליטי)
מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, ניקוי אורוות (קרדיט : Cc-by-sa-3.0)

במסגרת מהדורת החדשות "אולפן שישי" בערוץ 2, פורסמו פרטים רבים מתוך חקירת הגב' שרה נתניהו בפרשה המכונה "פרשת מעונות ראש הממשלה". פרשה זו כוללת מספר פרשיות משנה בעניינן עולה חשד לביצוע עבירות פליליות על ידי הגב' נתניהו.

(הדופק הפוליטי)
חבר הכנסת איוב קרא

סוף סוף ואחרי עשרות שנים של חלומות - פרויקט תעלת הימים קורם עור וגידים

(הדופק הפוליטי)
לוי אשכול ואשתו מרים עם הנשיא לינדון וליידי ברד ג'ונסון בארוחת ערב ממלכתית

בעקבות היוודע מותה של מרים אשכול, משפחתו של הנשיא האמריקאי לינדון ג'ונסון שלחה איגרת תנחומים למשפחת אשכול.

(חדשות הבריאות )

ראשי הרשויות בצפון יתכנסו בכנס חירום ביום ב' 28.11.2016 : מצוקת החוסרים ברשויות החירום בצפון, ובראשם בתי החולים, בלתי אפשרית - בבתי חולים בצפון מודגשים החוסרים במחלקות השונות (ובפרט כוויות), כמו כן מצוקת כוח אדם וכוח מקצועי. טוענים שבאין מענה מתאים מהמדינה, הם נאלצים להעביר ולהפנות חולים למרכז.

(הדופק הפוליטי)

"אדוני ראש הממשלה זה לא הגיוני - תן לנו לבנות!" - אבי נעים, ראש מועצת בית אריה, פונה ישירות לראש הממשלה ודורש להגיב על השריפות בבנייה מחודשת, "זה לא הגיוני שבמדינת ישראל הריבונית בשנת 2016 שורפים בתים של יהודים בגלל היותם יהודים, בגלל שנאה יוקדת ובגלל המאבק על הארץ.

(הדופק הפוליטי)
יו"ר קק"ל, דני עטר.

בהמשך להחלטת הממשלה בדבר העמדת קק"ל לביקורת המדינה, שלח הבוקר מכתב יו"ר קק"ל, דני עטר, לראש הממשלה בבקשה להפעיל את מלוא כובד משקלו לאישור ההסכם בממשלה בהקדם האפשרי.