עיצוב הבית

נוצר ב-24.07.2018 11:07
(עיצוב)
סגנונות לעיצוב הבית

אם בעבר, הבית שלנו היה מעוצב בפשטות והכיל את הפריטים שהורינו הביאו עמם מארצות המוצא שלהם, הרי שכיום ישנם סגנונות רבים וייחודיים לעיצוב הבית. החל מעיצוב קלאסי ועד לעיצוב בסגנון וינטג'. כל סגנון מיוחד במינו ובעל מאפיינים שונים, המעניק לחלל אמירה מסוימת ואווירה ייחודית. זה לא משנה אם בדיוק עברתם לדירה חדשה או שאתם מתכננים את עיצובה של דירתכם הקיימת, כי הסגנונות הבאים עשויים לעורר בכם השראה רבה ואולי אחד מהם ייבחר להיות הסגנון שילווה את עיצוב הבית האישי שלכם.

(קונים חכם)

יש בנמצא חדרי תינוקות בכל מיני עיצובים, מחומרי גלם שונים. כיצד ניתן לבחור את חדר הילדים האופטימלי עבורנו? אין ספק כי חשוב שהעיצוב ידבר אל ליבנו. ראוי לבחור רהיטים עמידים אך הדבר החשוב ביותר יהיה נוחות ובטיחות. אין להתפשר על חדר שאיננו בטיחותי או כזה שאינו עומד בתקן. מומלץ להעדיף חדרי תינוקות אשר מיוצרים על ידי חברה מוכרת, שאיכות מוצריה הוכחה שוב ושוב לאורך השנים.

נוצר ב-26.11.2017 06:11
(עיצוב)
חיפוי בריקים לקיר

אתם עמלים היום על תכנון ובניית הבית שתמיד חלמתם עליו? אם כך, אתם בוודאי כבר יודעים לומר שזו לא משימה פשוטה. העניין הוא שיש כל כך הרבה פרטים שעליהם צריך לתת את הדעת, כך שברור מדוע תרצו לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת. מתוך כל הפרטים שדורשים את תשומת הלב שלכם יש פרט אחד שחשוב להשקיע בו והוא: העיצוב של הקירות. האם אתם רוצים קירות לבנים, חלקים ובנאליים? או שאולי אתם רוצים קירות מעוצבים ויפים יותר? בריקים הפכו להיות בשנים האחרונות להיט גדול כך שאם חשוב לכם להכניס אלמנט קצת יותר ייחודי ושונה לעיצוב הבית, כדאי שתחשבו על בריקים כעל אופציה טובה.

(עיצוב)
פיקסל גארדן - צמחיה על הקיר

"פיקסל גארדן" - מוצר חדש בישראל להקמת גינה ירוקה על הקיר! ליישום בבית, במשרד או על קירות חוץ. מתאים ליצירת מחיצות וחיפויים מרעננים על הקירות

(מאמרים - שיווק)

כשאנחנו נדרשים לעצב מחדר את הבית או חלל מסוים בתוכו, סביר להניח שישנה מערכת שיקולים שמנחה אותה כיצד לפעול. אנחנו רוצים ליצור אווירה מסוימת – חמימה וכפרית או דווקא מודרנית ואורבנית, אנחנו מעדיפים להתמקד באלמנטים מסוימים, בצבעים שאנחנו אוהבים או בחומרי גלם שנתפסים בעינינו כאסתטיים יותר או כחומרים שהתחזוקה שלהם פשוטה ונוחה יותר עבורנו. במקרים רבים מובילים אותנו הנושאים הללו להחלטה שרצפת פרקט היא האידאלית ויש לכך סיבה מצוינת. פרקטים משווים לחלל כולו יוקרה ורושם מצד אחד ואווירה כפרית ונעימה מצד שני. עם זאת, רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש פרקט כזה או אחר, הנה כמה טיפים קטנים שיעזרו לכם לעשות את זה כמו שצריך.

(טיפים לבית)

איך שחג פסח מתקרב מתחילה התרחשות ליד חנויות הצבע ועיצוב הבית. מדובר במסורת שהשתרשה במשך השנים.

(נדל"ן)

אין זה סוד ששיפוץ הבית הוא תהליך מורכב מאין כמוהו, שיכול לא אחת להיות גם מתיש ביותר. נוסיף ונכתוב שישנם גם כאלו שיגדירו אותו כמתסכל, או לכל הפחות כתהליך הגוזל משאבים רבים, כשהכוונה היא לאו דווקא למשאבים כספיים, אלא גם למשאבים נפשיים ואף רגשיים.

נוצר ב-23.02.2016 05:02
(עיצוב)

בתכנון עיצוב הפנים של הבית ישנו פרט אחד חשוב שעשוי להשפיע באופן ניכר על העיצוב הכללי של הבית ועל המראה של כל חלל בנפרד. הפרט הזה הוא הדלתות השונות, החל מדלת הכניסה ועד לדלתות הפנים בחדרים השונים.

(טיפים לבית)

אתם עומדים לבנות בית חדש או לשפץ בית ישן? אנחנו רוצים לתת לכם רעיון למוטיב שיכול לשפר בצורה ניכרת את העיצוב של הבית, בריקים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים במוטיב זה, והופכים את השימוש בו לפופולארי מאוד. בריקים מחליפים חיפויי קיר שונים ומגוונים אשר הכרנו במהלך השנים, וכפי שנוכל לראות ניתן לעשות בהם שימושים נרחבים ועל כן הם מאוד פופולאריים היום.

(טיפים לבית)

האמונה העממית אומרת שכמו שיש אבנים בעלות סגולות לשפע, שלווה והצלחה, כך ישנם גם צמחים מיוחדים, המביאים עמם ברכה.