כלים

לחן בין, מנכ"ל משתלות יגור, מזכיר כי ימי הסתיו הם הזדמנות מצויינת להכנת הגינה לקראת החורף: "הרקפת היא, ללא ספק, אחד הצמחים היפים שניתן למצוא ואף נבחרה לייצג את המדינה כ"פרח של ישראל" בתערוכה בוטאנית שהתקיימה בסין לקראת האוליפיאדה האחרונה."

עונת הרקפות נפתחת ובמשתלות יגור יוצאים במבצע הנחות מיוחד:

בין התאריכים 11-26/11/2011 יהנו חברי מועדון הלקוחות של המשתלה מהנחה בהיקף 50% על כל סוגי הרקפות. פתאום נעשה לנו ורוד בעיניים.

כמו כן, מציעים כעת במשתלה הנחות לחברי מועדון הלקוחות ולקהל הרחב על מגוון צמחים ושתילים, עציצים וכלי קיבול, אביזרי נוי, השקיה וגינון, אבני מדרך, מתנות ועוד.

לחן בין, מנכ"ל משתלות יגור, מזכיר כי ימי הסתיו הם הזדמנות מצויינת להכנת הגינה לקראת החורף: "הרקפת היא, ללא ספק, אחד הצמחים היפים שניתן למצוא ואף נבחרה לייצג את המדינה כ"פרח של ישראל" בתערוכה בוטאנית שהתקיימה בסין לקראת האוליפיאדה האחרונה. השנה אנחנו מציעים מגוון רחב מאוד של סוגי רקפות במבצע מיוחד לסתיו, כך שחברי המועדון שלנו יוכלו ליהנות לא רק מרקפות תרבותיות בעציץ בבית, אלא גם מפקעות שישובו ויפרחו בגינה כל שנה בתחילת החורף. גם בגינה, הסתיו הוא הזמן להתחדש ולהתרענן, לטפל במפגעי הקיץ ולהכין את הגינה לקראת העונה הקרה".

תוקף המבצע בין התאריכים 11-26 בנובמבר, 2011. www.yagurgan.co.il

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS