כלים

במסגרת הכנס הבינלאומי לחקר המוח: אוניברסיטת תל אביב תעניק תואר ד"ר כבוד למר סמי סגול, מבכירי התעשיינים של ישראל. נשיא המדינה, שמעון פרס, יזכה באות הוקרה לקידום ופיתוח חקר המוח

בטקס חגיגי שיתקיים במסגרת הכנס הבינלאומי לחקר המוח, תעניק אוניברסיטת תל אביב למר סמי סגול, מבכירי התעשיינים בישראל, תואר ד"ר כבוד. בטקס יוענק אות הוקרה על קידום ופיתוח חקר המוח לנשיא המדינה, שמעון פרס.

מר סמי סגול יקבל תואר ד"ר כבוד לפילוסופיה על הישגיו כאחד הנודעים שביזמי ישראל ונדבניה ועל תרומתו האדירה להתפתחותה התעשייתית והחברתית של ישראל; על חזונו להציב את ישראל בחזית חקר המוח העולמי ופעילותו יוצאת הדופן להגשמת חזון זה; על תמיכתו במגוון יוזמות תרבותיות, חינוכיות וקהילתיות המעצימות את החברה בישראל; על מסירותו רבת השנים לקידום ההשכלה הגבוהה בכלל ומעורבותו הפעילה באוניברסיטת תל-אביב בפרט, הן כחבר חבר הנאמנים והן כתורם רחב יד של מְלָגות לתארים מתקדמים, וכנדבן בתחומי מדעי המוח והיזמות.

לנשיא המדינה מר שמעון פרס יוענק אות הוקרה מיוחד על עשייתו הענפה לקידום ופיתוח חקר המוח ולהצבת מדינת ישראל בחזית המחקר המדעי והטכנולוגי בתחום; על חזונו אודות חקר המוח כמהפכה הרביעית בתולדות האנושות, וכנדבך ישע שמאפשר להגשים במציאות את מה שנתפס עד לאחרונה כחלום בלבד. על פועלו לביסוס שיתוף פעולה בין לאומי בנושא חקר המוח כמנוע לקידום האנושות כולה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS