כלים

העדלאידע ה-12 של מודיעין, מכבים-רעות התקיימה ביום שלישי אליה הגיעו כ-15 אלף צופים. כידוע, באופן מסורתי צעדה העדלאידע ביום שישי בשעות הבוקר וכך תוכנן להיות גם השנה. בשל מזג האוויר, אילוצי הזמנים והשתתפותם של בתי הספר, הוחלט בעירייה לקיים אותה בשעות אחר הצהריים של יום שלישי, בסיום יום הלימודים אליו הגיעו התלמידים מחופשים

בעקבות שינוי המועד, חלק מהעדלאידע צעדה בשעות החשיכה ולאורכה הוצבו עמודי תאורה ועיצובי אור מיוחדים תחת הכותרת השנתית של העדלאידע "מודיעין בצבעים".

העדלאידע כללה תהלוכה ססגונית, צבעונית ופרחונית בהשתתפות 2000 תלמידי שכבות ה' של כל בתי הספר העירוניים שיתחפשו לפרחים שונים מתוך השירים העבריים. עוד השתתפו קבוצות ילדים ונוער מחוגים, תנועות נוער, קבוצה של עולים חדשים, קבוצות אקרובאטיקה, מחול וג'אז, תנועות הנוער, מועצת הנוער, כאשר בראש התהלוכה צעדו ראש העיר חיים ביבס וחברי מועצת העיר.

לאחר התהלוכה התקיים הפנינג בפארק הדגים של הופעות, מתקנים מתנפחים, דוכנים, בנג'י, יריד משחקים עם "משחקים של פעם", מופעי ליצנות, ודמויות תיאטרליות, להקות הייצוג העירוניות ילדי וצעירי מודיעין ועוד שלל אטרקציות באווירה פורימית.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS