כלים

עוד לא התאוששנו מחגי האביב והנה מתקרב חג השבועות ועמו המלחמה על ליבו של הצרכן הישראלי. החל משבוע הבא, תפתח הרשת הקמעונאית "מחסני השוק" במבצע במסגרתו יוזלו מוצרים רבים בעשרות אחוזים

כך לדוגמא, מחיר גבינה בולגרית יעמוד על 2.99 ש"ח ל – 100 גרם וגבינה בנוסח הולנדי תימכר ב – 10 שקלים ל- 400 גרם. אבל, שבועות הוא לא רק חג של גבינות ולכן גם מחירי מוצרים נוספים יהיו משתלמים מאוד. כך, בקניה מעל 150 ש"ח, פטריות השמפיניון החתוכות יוזלו ויעמדו על 1.99 ש"ח ליחידה ובורקס תפו"א יעלה 2.99 ש"ח ליחידה של 800 גרם.

בנוסף, מי שרוצה להתפנק עם קינוחים – פודינג "מיה" יעלה 99 אגורות ליחידה בלבד וחבילת ארטיק קרח 3.99 ש"ח. למחרת, מי שמאס בחלב ועוגות יוכל ליהנות מפרגיות עוף במחיר של 85 ש"ח ל – 2 ק"ג.

שלום נעמן, מבעלי הרשת ציין כי: "גם בחג השבועות, הרשת ממשיכה ביצירת מחירים אטרקטיביים ללקוחות. אנו מוכיחים שוב ללקוחותינו ולמתחרים כי אנו מובילים במחירים הזולים ומספקים את המבצעים המשתלמים ביותר".

חברת מחסני השוק עוסקת במסחר קמעונאי במזון ובמוצרי צריכה. החברה מפעילה רשת של סופרמרקטים במחירים מוזלים באזור הדרום ובמרכז. הרשת מונה 12 סניפים. שבעה מהם בלב שכונות בבאר-שבע ובנוסף סניפים באופקים, דימונה, להבים, יד בנימין ורמת גן. בקרוב ייפתחו סניפים חדשים של הרשת בעין יהב, בקרית אתא ובמיתרים, אזור התעשייה של מועצת דרום הר חברון.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS