יעקב נאמן

(בארץ)

כנס אילת ה - 5 להתמודדות עם אלימות בחברה הישראלית, יתקיים השנה בין התאריכים: 9-10.6.2010 (ימים ד'-ה') במלונות "דן" ו"הרודס" באילת. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי , מיוזמי תוכנית "אילת - עיר ללא אלימות" שהפכה למודל ארצי בזכות הצלחתה ומיושמת כיום בלמעלה מ – 80 ערים בארץ: אומר כי "תופעת האלימות הפכה לנגע בחברה הישראלית והשאלה כיצד מתמודדים עם התופעה הפכה שאלה לאומית המעסיקה את כולנו. רק התמודדות משותפת של כל הגורמים, ביניהם משטרה, רווחה, חינוך ותושבים, יכולה ליצור שינוי אמיתי ומשמעותי"

(דופק החינוך)

לבקשת יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס, קיימה מליאת הכנסת דיון על החלטת השופט משה סובול בבית המשפט המחוזי בירושלים, כי עיריית ירושלים לא תתקצב מוסד חינוכי שאין למבנה בו הוא שוהה היתרי בניה. הפסיקה, אשר עוררה הדים נרחבים, קוממה את ח"כ הרב מוזס והוא ביקש את תגובת הממשלה להחלטה, השערורייתית לדעתו

(אזרחי)

boaz_toporovsky_smallסטודנטים נגד שר המשפטים יעקב נאמן : יפגינו מול משרדי הרצוג פוקס נאמן, משרד עורכי הדין הפרטי של נאמן, כרמיזה לכך שנאמן פועל בניגוד אינטרסים. מחר, ה-03.03.10 בשעה 11:00 , יפגינו מאות סטודנטים מול משרדי "הרצוג פוקס נאמן" (רחוב ויצמן) בתל אביב, במחאה על תוכניתו של שר המשפטים יעקב נאמן אשר תטלטל את מקצוע עריכת הדין. יישום תוכנית נאמן, תביא להארכת ההתמחות לשנתיים במקצוע עריכת הדין ותוביל, לטענת הסטודנטים, לפגיעה בלתי מידתית בציבור הסטודנטים למשפטים, שיהפכו לכוח עבודה זול.