כלים

יד שרה מבקשת מכל האנשים ששאלו כיסא גלגלים ולא זקוקים לו יותר להחזירו בדחיפות. בימים האחרונים קיים מחסור בכיסאות גלגלים להשאלה

"בחודש האחרון סיפק המחסן לסניפים 1,650 כיסאות גלגלים, ובסך הכל מושאלים בידי הציבור יותר מ-30,000 כיסאות. בכל שנה יש עלייה בהשאלת ציוד רפואי בתקופת החגים ואנו משתדלים להיערך לה. מתחילת השנה רכשנו 1,200 כיסאות גלגלים חדשים, אך הכמות עדיין קטנה מהיקף הרכישות הרגיל, כתוצאה מירידה בהיקף התרומות. במקביל ישנה עליה קבועה במספר השואלים", מתאר משה כהן, מנהל הסניפים והשירותים, את המצב.

ביד שרה מעריכים כי חסרים כ-500 כיסאות גלגלים לאספקת הדרישה.

השואלים הרבים מבקשים כיסאות גלגלים וציוד רפואי נוסף כדי להיות יחד עם בני משפחותיהם במהלך החגים, בסעודות החג, בבתי הכנסת ובטיולים.

גם מתנדבי בתי המלאכה תיקנו בשבועות האחרונים מאות כיסאות גלגלים שנשלחו לסניפים, אך גם הם לא מספיקים להדביק את הדרישה הגוברת.

ביד שרה מדגישים כי אין צורך להחזיר את כיסא הגלגלים לסניף ממנו הוא הושאל וניתן להחזירו לכל אחד מ-100 סניפי יד שרה ברחבי הארץ.

בשנה האחרונה השאילו מתנדבי יד שרה כ-250,000 פריטי ציוד רפואי. ניתן לשאול מגוון רחב של ציוד רפואי תמורת פיקדון המושב כולו בעת השבת המכשיר. פעילותה של יד שרה ממומנת מתרומות והיא אינה זוכה לתקציב ממשלתי שוטף.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS