בימים אלו כאשר נושא הבריאות נמצא גבוה בשיח הציבורי במטרה להכניס לתודעה את הנזקים הבריאותיים שיוצרים חלק גדול מהמאכלים המודרניים ובכך למעשה גם לגרום לשינוי בהרגלי התזונה של הציבור למאוזנת ובריאה יותר, אחד הנושאים הכי מדאיגים בתזונה המודרנית הוא עניין הטיגון בשמן עמוק בו עושים שימוש נרחב במאכלים רבים כגון: צ'יפס, שניצלים, פלאפל, כדורי בשר ועוד... השמן העמוק מעניק למאכלים טעם ייחודי וטוב שקשה מאד היה להתחרות בו, אך יחד עם זאת הוא גם מעניק למאכלים לספוג שומן טראנס גבוה שעלול במינונים גבוהים לגרום לנזקים בריאותיים גבוהים ולהשמנה, עד לא מזמן לא היה מענה לבעיה זו וכל מי שרצה להימנע ממאכלים משמינים ולא בריאים לא יכל ליהנות ממאכלים שהוכנו בטיגון בשמן עמוק עד אשר מכשיר האיירפריי יצא לאור.

כלים

Untitled-2

איירפריי ההמצאה ששינתה את עולם הבישול

ואז הגיע האיירפריי לעולם ושינה את היוצרות, מכשיר האיירפרי הוא למעשה מכשיר טיגון ללא שמן עמוק, יש צורך בסך הכל בכף שמן אחת בכדי ליצור לדוגמא סיר מלא של צ'יפס פריך וטעים, איך המכשיר עושה זאת אתם שואלים את עצמכם? ובכן האיירפריי עושה שימוש בזרמי אוויר חמים שמכים באוכל שנמצא בתוך הסיר והופכים אותו לפריך, קריספי וטעים ממש כמו שהוא יוצא לאחר טיגון בשמן עמוק אך ללא כל תוצאות לוואי שהשמן העמוק גורם לו. את אופן הפעולה המדויק של המכשיר תוכלו לראות בסרטון היוטיוב הבא: https://www.youtube.com/watch?v=gSyG-xHHG44

עוד על מכשיר האיירפריי

ובכן מכשיר האיירפריי איננו אך ורק מכשיר שמחליף את הליך הטיגון הוא מסוגל גם לבצע משימות אחרות במטבח כגון: צלייה, אפייה, בישול וכמובן גם הטיגון...

למעשה אתם יכולים לאפות עוגה, לצלות עוף בגריל, לבשל כדורי בשר ולטגן דגים.... מכשיר האיירפריי מעניק לכם מגוון רחב של אפשרויות במכשיר קסום אחד.

היתרונות של מכשיר האיירפריי

ובכן כמובן שהיתרון הבולט ביותר של מכשיר האיירפריי הוא לא אחר מאשר היתרון הבריאותי שהאוכל שיוצא ממנו הוא כמעט וללא שמן ובטח שלא ספוג כמו המאכלים שיוצאים מתוך סיר טיגון רגיל, מלבד זאת מכשיר האיירפריי מגיע עם מנגנון השהייה, חום ומסך תצוגה שמעניק את היכולת לשלוט בהכנת האוכל באופן מוחלט, חברת פיליפס הגדילה ופיתחה גם בלוג ייעודי באתר שלה שמציג מתכונים של מאכלים שניתן להכין במכשיר האיירפריי באופן מפורט של מרכיבי האוכל, זמן ההכנה והחום שיש לנקוט בו בכדי לבצע את המטלה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS