חברת מלכיאור אמנות בעור, המתמחה בעבודות עור ייחודיות, כריכות, אלבומים, מחברות מעוצבות, יומנים מעוצבים ועוד מתחדשת ומציעה מגוון רחב של פתרונות מקוריים עבור אנשי עסקים, חברות, מפיקי אירועים, השקות, כנסים וארגונים

כלים

לחברת מלכיאור, בניהולו של יעקב מלכיאור, מגוון רחב של מוצרי עור איכותיים ויוקרתיים בעבודת יד לבית, למשרד וכמתנה לאירועים מיוחדים.

בין המוצרים בקטגוריית העסקים אותם מציעה חברת מלכיאור ניתן למצוא מחברת כתיבה A5 סגירת שרוך וחרוז, אלבום לכרטיסי ביקור בכריכת עור רכה, פנקס בכריכת עור רכה, תיקיית מסמכים מהודרת מעור, פולדר מהודר משולב עור ובד ועוד.

חברת מלכיאור מציעה את כל מוצריה במגוון עורות איכותיים בשילובים וטקסטורה ייחודית המאפיינת את העור כחומר גלם טבעי, אלגנטי ויוקרתי.

מלכיאור מעמידה לרשות לקוחותיה מחלקת עיצוב לתכנון וביצוע של כל רעיון התפור לפי הגדרת הלקוח וצרכיו ובאפשרותה להתאים פתרונות יצירתיים, בעיצוב אישי, במגוון סגנונות כריכה, גדלים וצבעים עם אפשרויות הטבעת טקסט על המוצר, בעברית ובלועזית, דבר המאפשר הקדשה אישית ויוקרתית של כל פריט, שמות, תאריכים, אירועים, וסמלים.

אודות מלכיאור אמנות בעור

מלכיאור אמנות בעור הינה חברה המתמחה בייצור מגוון מוצרים בעלי כריכות עור בעבודת יד. החברה מציעה מגוון רחב של ספרים בכריכת עור, ספרי קודש, ספרי אורחים, מחברות מעוצבות, יומנים, אלבומי תמונות מהודרים ועוד מגוון מוצרים בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח, בגימור מושלם ואיכות נדירה.

חברת מלכיאור עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר על מנת לייצר את מגוון מוצריה השונים וזאת על מנת להבטיח מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, אשר ישמשו את לקוחות החברה לאורך שנים בעמידות מרבית ובאיכות מושלמת.

ניתן להצטרף למועדון הלקוחות של החברה וליהנות מהנחות מיוחדות ומבצעי מכירות לפריטים מיוחדים מתוך הקולקציה של מלכיאור, עדכונים אודות מוצרים חדשים ומקוריים ועוד.

לאתר החברה: www.melkhior.co.il

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS