כלים

שטראוס מים ישראל, מחזיקת מותג תמי 4 מקבוצת שטראוס, נרתמת לשמירה על הסביבה:משיקה סדרת בקבוקי שתייה אקולוגיים לשימוש רב פעמי הניתנים למיחזור מלא, עם ציפוי ייחודי השומר על איכות המים ונקיונם ומונע טעמי לוואי. במסגרת המהלך - שטראוס מים ישראל (תמי 4), נותנת החסות למכבי תל-אביב, תספק לקבוצה בקבוקי מים אקולוגיים, ממותגים תמי 4 במהדורה מוגבלת לשימוש במשחקי הקבוצה במסגרת היורוליג ובמשחקי הליגה והגביע. בכך תהייה מכבי תל אביב לקבוצת הכדורסל הראשונה בישראל וביורוליג המשתמשת באופן קבוע בבקבוקים אקולוגיים.

ecologicabbiבשלב ראשון נמכרים הבקבוקים באתר תמי 4 וב פייסבוק תמי 4 ומכבי - בהמשך ישווקו הבקבוקים האקולוגיים גם בערוצי המכירה הטלפוניים של תמי 4 ובמועדון הכדורסל של מכבי תל אביב.

שטראוס מים ישראל, מחזיקת מותג תמי 4 מקבוצת שטראוס מים, נרתמת לשמירה על איכות הסביבה משיקה סדרה של 13בקבוקים אקולוגיים איכותיים ממותגים תמי 4 , 750 מ"ל אשר יוצרו בשיתוף פעולה עם יצרנית בקבוקי האלומיניום המובילה מספרד, חברת Laken, יצרנית בקבוקי השתייה האקולוגיים המובילה בעולם מזה כמאה שנים, (החברה משווקת את בקבוקיה בלמעלה מ-40 מדינות ומוכרת כ-6 מיליון בקבוקים בכל שנה).

הבקבוק המתקדם בעולם, ניתן למחזור מלא, ללא BPA (ביספינול A) בעל ציפוי פנימי יחודי השומר על איכות המים ונקיונם ומונע טעמי לוואי. הבקבוק עומד בתקנים מחמירים של ה-FDA האמריקאי, EEC של האיחוד האירופאי ובתקן הישראלי של מכון התקנים.

דרור מורד, מנכ"ל שטראוס מים ישראל אמר היום: "שטראוס מים ישראל רואה חשיבות עליונה בשמירה על סביבה נקייה ומשקיעה בנושא משאבים רבים. במסגרת זו, מיוצרים מוצרי החברה מחומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמשים. מסיבה זו אך טבעי הדבר בעינינו לשווק לקהל לקוחותינו את המוצר המתקדם ביותר בשוק העולמי".

על מנת לחזק את המהלך ולתת לו משנה חשיבות, שטראוס מים ישראל, נותנת החסות למכבי תל אביב, תספק לקבוצת הכדורסל מכבי תל אביב בקבוקי שתיה מתכלים רב פעמיים לשימוש במשחקי הקבוצה ביורוליג ובמשחקי הליגה והגביע. בכך תהייה מכבי תל אביב לקבוצת הכדורסל הראשונה בישראל וביורוליג המשתמת באופן קבוע בבקבוקים אקולגיים.

במסגרת החסות כל שחקן במכבי תל אביב יקבל בקבוק אישי, רב פעמי ומתכלה. הבקבוקים המעוצבים ישמשו את השחקנים ואת צוות המאמנים והשופטים במהלך המשחקים של הקבוצה בכל המסגרות. הבקבוקים עוצבו בהתאמה לכל שחקן ועליהם מופיעה תמונה (איור) השחקן וחתימתו. בנוסף הקבוצה האורחת וצוות השופטים יהנו גם הם מבקבוקם עם חתימות של כלל שחקני הקבוצה.

הבקבוקים ימכרו במועדון הכדורסל של מכבי תל אביב באתר האינטרנט של מכבי ובערוצי המכירה הטלפוניים של תמי 4, באתר האינטרנט ובעמוד הפייסבוק של החברה במהדורה מוגבלת. המכירה תחל במשחק היורוליג שיחול ב- 16.12.2010.

מהדורת מכבי כוללת 13 בקבוקים 750 מ"ל. 12 בקבוקים כאשר על כל בקבוק מתנוססת דמות שחקן מכבי ת"א בצירוף חתימתו ובקבוק נוסף הכולל את החתימות של כל שחקני מכבי ת"א.

מחיר בקבוק לצרכן- 149 ₪.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS