כלים

סטייליסט העל גל אפל חובר לרשת האופנה "קסידי בוטיק". מעבר להופעה בקמפיין הוא יהיה שותף פעיל בפעילות הרשת עבור הלקוחות, בימי סטיילינג, ייעוץ וטיפים וכן יהיה שותף בפעילות המדיה הדיגיטלית באתר החברה וברשתות החברתיות. אפל יהיה הפנים של הרשת בעונה הקרובה, על אף שזו פונה לנשים

אייקון האופנה והסטייליסט גל אפל, חובר בעונת החורף הקרובה לרשת האופנה "קסידי בוטיק". אפל ישתתף בקמפיין הפרסום ויהיה שותף פעיל בפעילות בשטח כולל ימי סטיילינג מרוכזים ללקוחות המותג, הענקת ייעוץ וטיפים, פעילות באתר החברה ובעמוד הפייסבוק שלה.

אפל אמון על הסטיילינג של הכוכבים הגדולים בישראל, השתתף כשופט קבוע בגרסה הישראלית לריאליטי "פרויקט מסלול", ועבד עם תכניות הטלוויזיה הנצפות בארץ.

קונספט הקמפיין של חברת הפרסום "פרנקו " שם דגש על אופנה ועוצמה ומציג את אפל לצד שתי דוגמניות מובילות בתעשייה, הלבושות במיטב הסטיילינג של המומחה.

רשת האופנה Cassidi Boutique, הנמצאת בבעלות משפחת בן שטרית, הוקמה בשנת 1979 וכוללת 33 סניפים הממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות מובילים ושלושה סניפים נוספים בבולגריה. הרשת פועלת בקונספט של חנויות בוטיק ומציעה קולקציה שמעוצבת על-פי טרנדים בינלאומיים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS