baraampחברת הפרסום ברעם משיקה, לראשונה בעולם, מפעל לדפוס דיגיטאלי מהמתקדמים בעולם משולב עם סטודיו לגרפיקה וגלרייה לאומנות, ה- BARAM CITY PRESS. היקף ההשקעה מסתכם בכ- 15 מיליון ₪

כלים

ה- CITY PRESS ממוקם בלב העסקים של תל אביב – רמת החייל ומתפרס על שטח של כ- 1000 מ"ר אשר עוצב ע"י מעצב העל פיליפ בולקיה והאדריכל יואב מסר תחת הקונספט: Create While Having Fun

לדברי גיא ברעם, מנכ"ל ברעם פרסום מקורי: "בחרנו להביא ללקוחותינו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הפרסום בשילוב היסודות של ברעם פרסום מקורי: איכות ושירות בלתי מתפשרים. לצד מכונות דפוס מתקדמות של HP בחלל ניתן ליהנות מאמנות עכשווית משתנה ומתערוכות קונספט."

עוד הוסיף ברעם: "הצפי להכנסות בשנה הראשונה עומד על 3 מליון דולר. להערכתנו 30% מהייצור במפעל מיועד להזמנות לקוחות מאירופה ביניהם: רוסיה."

המפעל פותח שעריו בימים אלה ומטרתו להציע מוצר מתקדם ללקוחות ברעם פרסום מקורי. המפעל מתפרס על כ- 1,000 מ"ר הכוללים אולם ייצור לדפוס דיגיטאלי מהמתקדמים בישראל, סטודיו לגרפיקה וגלרייה לאומנות.

הקונספט של ה- City Press הינו חיבור בין עולם הדפוס לבין עולם האומנות. לצד מכונות דפוס ענק, ניתן ליהנות מאמנות עכשווית לרבות צילומים, ציורים ופסלים. בחלל הענק (בגובה של 9 מטר) ניתן למצוא מוק-אפ של קיר פרסום על גב פיגום כפי שניתן למצוא ברחובות תל-אביב ואף מגרש כדורסל תיקני. לקוחות החברה מוזמנים ליהנות בסלון הצופה לרצפת הייצור בזמן שדפסים בחלוקים לבנים מדפיסים את עבודותיהם על גב מכונות הענק כאשר ברקע מתנגנת מוזיקת ג'אז מתוך 50 רמקולים שהותקנו בחלל.

ב- City Press הושקעו כ- 15 מליון ש"ח לרבות 2 מליון דולר בציוד המתקדם ביותר ואשר אינו קיים בבתי דפוס אחרים בישראל, לרבות: מכונת HP5100- מכונת הדפוס היחידה בישראל המפרידה 8 צבעים (מה שמאפשר דיוק מקסימלי בהדפסה). כיום קיימות מספר מדפסות בארץ המאפשרות הפרדה של עד 6 צבעים בלבד. ההבדל משמעותי.

מכונת גימורים- יחידה בישראל מסוגה הפועלת על טכנולוגיית גלי קול והמאפשרת הלחמה אוטומטית ומושלמת בתוך המפעל וללא צורך בקבלני משנה חיצוניים (המכונות היחידות בארץ הן מכונות ידניות הגורמות לעיתים הלחמה שאינה מדויקת). המכונה יובאה מסקנדינביה בעלות של 2 מליון ₪.

מכונת דפוס מדגם "מימקי" תוצרת יפן- המאפשרת הדפסה איכותית על מדבקות, נייר צילום וכל סוגי הנייר. מכונת למינציה- מבצעת גימורים להדפסות. ה-City Press מותג ועוצב ע"י מעצב העל פיליפ בולקיה ואדר' יואב מסר (שבין עבודותיו מרכז פרס לשלום).

גלריית FERRATE

מקור השם מטבלת המתכות. FE הינו סימון לברזל, FERRATE הינו ברזל בדרגת חמצון +6 (כתובת הגלריה הינה הברזל 6) ומהווה את הברזל האיכותי ביותר הקיים משום שדרגת החמצון שלו היא הגבוהה ביותר.

הגלריה מציגה אמנות עכשווית. מלבד תערוכות מתחלפות שייערכו בגלריה, הגלריה גם מציעה למכירה עבודות אמנות של אמנים שונים, מהאמנים הצעירים והמבטיחים בשוק ועד לאמנים המבוססים והמובילים בארץ. הגלריה מנוהלת ע"י שירי בן ארצי. כרגע, מוצגת תערוכה קבוצתית של אמנות ישראלית מכלל הגלריות המובילות בישראל, בספטמבר תיערך תערוכה של הצלם הבינלאומי דדי קסמן.

עיצוב ה- CITY PRESS

בכל אחד מהחללים הושם דגש על פשטות המאפשרת עבודה יעילה מצד אחד ועל עיצוב מהצד השני. עמדות הגרפיקה המאובזרות נמצאות בחלל פתוח אחד יחד עם המכונות (המכונות המתקדמות מאופיינות בעבודה שקטה המאפשרת שהגרפיקאים ישבו באותו חלל). המיקום של בית הדפוס הסמוך לפארק הירוק הנשקף מהחלון איפשר השארת חלונות הענק פתוחים החוצה, מה שמאפשר שטיפת אור של החלל, יתרון גדול כשמדובר בבדיקת צבעים של הדפסות.

החומרים שהשתמשנו בהם אקלקטיים: בטון המתאים לחלל תעשייתי לצד פרקט עץ אלון המזכיר שזהו חלל מעוצב הכולל גלריה, לאונג' מעוצב עם פריטי ריהוט מעוצבים וכו.

במרכז בית הדפוס עומד סל כדורסל תקני משתי סיבות: גיא, אוהד ושחקן כדורסל מושבע. הסיבה השניה היא קונספט המקום: CREATE WHILE HAVING FUN, הייצור והעבודה הקשה מלווה באוירה נעימה, במקום מעוצב ונקי כדי שיהיה כיף לעבוד.

חברת ברעם פרסום מקורי מתמחה בתחום הפרסום על גב קירות ענק. החברה הוקמה בשנת 1998 ע"י גיא בר-עם. כיום מוחזקת ע"י גיא בר-עם (56%) וקבוצת אמנת הציבורית (44%).

החברה הינה חלוצת ומובילת מדיום פרסום ע"ג קירות בניינים (Large Format Advertising). החברה הינה חלוצת ומובילת הפרסום ע"ג פיגומים בזמן שיפוצים. ייזמה בשנת 2005 את הקונספט של מימון שיפוץ חזיתות של בניינים משותפים בתמורה לזכויות הפרסום על גב הפיגומים בזמן השיפוץ. החברה מימנה שיפוצים של למעלה מ- 25 בניינים משותפים בתל אביב בעלות של כ- 20 מליון ש"ח.

החברה ממשיכה להוביל את מדיום פרסום הקירות עם נתח שוק של כ- 70%. לחברה זיכיונות בלעדיים לפרסום על גב קירות ענק, פיגומים וגשרים, כולל 3 זיכיונות של עיריית תל-אביב.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS