דב ליאור

(הדופק הפוליטי)

הרב ישראל רוזן מפרסם מאמר נדיר בתגובה למאמרו של עו"ד רן נזרי ממשרד היועץ המשפטי לממשלה, שהתפרסם בשבוע שעבר בנוגע לפרשת הרב דב ליאור והספר "תורת המלך". המאמר יפורסם מחר במוסף 'יומן' של העיתון 'מקור ראשון'

(הדופק הפלילי)

התייחסות ראשונה של הפרקליטות לפרשת הרב דב ליאור ועו"ד שי ניצן: באקט חריג, מפרסם היום עו"ד רז נזרי, עוזרו הבכיר של היועץ המשפטי לממשלה, מאמר דעה בעיתון "מקור ראשון", המזוהה עם הימין. במאמר, המתייחס ישירות לפרשת הרב דב ליאור ועו"ד שי ניצן, כותב עו"ד נזרי: "המדינה שכנגדה מתריסים כאן, היא אותה מדינה שבשמה נושא הרב ליאור תפקידים ציבוריים. זו גם אותה מדינה שלא רק חייליה מגינים על יישוביה, אלא גם משפטניה (כולל שי ניצן) הגנו ומגינים בבתי משפט על ביטחונה ועל נושאים הנוגעים לשמירת ביטחונם של יישובים ביהודה ושומרון, וביניהם גם עניינים הנוגעים לקריית ארבע, מקום מגוריו של הרב ליאור."

(הדופק הפוליטי)

הרב מיכל יהודה לפקוביץ, מבכירי רבני דגל התורה: "המסר של השריפה לחברי הכנסת הלא חרדים - למה אתם לא הולכים לרוסיה או לאיטליה"

(הדופק הפוליטי)

silvanhevronכעשרים אלף מבקרים הגיעו היום לחברון לחגוג את חג הסוכות. המבקרים התפללו במערת המכפלה,סיירו בקרית ארבע ובחברון והשתתפו בעצרת מרכזית שנערכה אחר הצהריים ברחבת מערת המכפלה בהשתתפות השר סילבן שלום

(בארץ)

Rzalmanהרב זלמן מלמד, ראש הישיבה הגבוהה ורב היישוב בית אל, מבכירי הרבנים בציונות הדתית, תקף היום בחריפות בראיון לרדיו קול חי את משטרת ישראל על הזימון לחקירה של הרבנים דב ליאור ויעקב יוסף בשל הסכמתם לספר "תורת המלך"