באר שבע

(דרום)
מפעל המיחזור. באדיבות תמ"צ

מפעל ת.מ.צ תעשיות מחזור צמיגים בע"מ, הפועל באזור התעשייה בעמק שרה בבאר-שבע החליט באחרונה על הרחבת פעילותו. עלות הרחבת המפעל עומדת על כ-12 מיליון ₪ וכוללת השכרת מבנה נוסף בעמק שרה, שכלול הציוד והמכונות, בניית מחסן ייעודי לחומר הגרוס וסידור מבנים לקליטת ציוד. הרחבת המפעל נועדה על מנת לשפר את תהליכי עבודה, מתן שירות טוב יותר ללקוחות החברה והקטנת הסיכונים. הציוד החדש עתיד להכפיל את פעילות המפעל.

(דרום)
התערוכה 'צבע וחיים במדבר'

תערוכה חדשה בעיר העתיקה באר שבע: קירות בעתיקה: גלריית רחוב - על אמנים ועל קירות. פתיחה: 8.1.17 רחוב העצמאות 8 ורחוב גרשון דובינבוים 29, העיר העתיקה באר שבע נעילה: 7.7.17 מינהלת העיר העתיקה והתיירות בבאר שבע גאה להציג תערוכה חדשה של אמנים באר-שבעיים בה הם מבטאים את נקודת מבטם הייחודית על הצבע והחיים במדבר.

(דרום)
המפעל. צילום באדיבות אייבקס 2

מפעל אייבקס טכנולוגיות בבאר-שבע החל בימים אלה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות, מוצרים חד פעמיים, לשימוש אזרחי, רפואי וביטחוני

(דרום)
אירוע התרמה של עמותת "רוח דרומית"

אירוע התרמה של עמותת "רוח דרומית" - האירוע יתקיים במעמד ראשת מועצת בני שמעון סיגל מורן וראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' - ינחו, יצחיקו וישירו בהתנדבות: צביקה הדר, אורנה בנאי, ליטל שוורץ ודנה לפידות. עמותת "רוח דרומית" הנה עמותה המפעילה מערך של טיפולים משלימים בנגב למען חולי הסרטן ומשפחותיהם. בשנים האחרונות נפתחו ברוב בתי החולים בארץ מרפאות לרפואה משלימה, אך לא כך הדבר בנגב.

(חדשות הבריאות )
יוהן אטלן, מנכ"ל מועצת הנגב ציין כי "מועצת הנגב לומדת מדו"ח משרד הבריאות שפורסם לפני מספר ימים שאחד הדברים החשובים ביותר בקידום הבריאות בנגב הוא מעורבות התושבים והיכולת שלהם לדרוש את מה שמגיע להם

בצל הנתונים המבהילים על פערי הבריאות בין מרכז לפריפריה: קורס חדש מכשיר תושבים נפגעי מערכת הבריאות בנגב לקדם צדק ושוויון בבריאות בדרום תוחלת החיים בדרום נמוכה בממוצע ב- 8 שנים מתוחלת החיים במרכז, כמות מיטות האשפוז פר 1000 איש היא הנמוכה ביותר בארץ, כמות כוח אדם סיעודי היא הנמוכה ביותר בארץ וזמני ההמתנה לרופאת מומחים הם הארוכים ביותר. אלה רק חלק מהנתונים שהביאו לפתיחתו של קורס חדש המכשיר תושבים מהנגב לקדם צדק ושוויון בתחום הבריאות. הקורס, תחת השם "מקדמי צדק ושוויון בבריאות בדרום", מתקיים בבאר-שבע ולוקחים בו חלק 30 משתתפים שהמכנה המשותף להם הוא באפליה שחוו בנגישות לשירותי בריאות בדרום וחלקם הם אנשי מקצוע בתחום הרפואה הפועלים בנגב.

(השקעות ויזמות)
הצלחה בוועדת הכספים לברקת ודנילוביץ' - החלטת וועדת הכספים קובעת כי יישמר היתרון התחרותי לחברות בירושלים, באר שבע והפריפריה (כל אזור פיתוח א')

הצלחה למאבק של ברקת ודנילוביץ' – וועדת הכספים נרתמה לטובת הרחבת הטבות המס לחברות הממוקמות בירושלים, הנגב והפריפריה בעקבות מאבקם של ברקת ודנילוביץ יירד שיעור המס לחברות באיזור א' ל-7. 5% לעומת 9% כיום. הצלחה למאבק של ראש העיר ירושלים ניר ברקת וראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ' כנגד פגיעה קשה ביתרון היחסי בהטבות המס לחברות ישראליות בירושלים, בבאר שבע ובפריפריה.

(דרום)
ישפרו פלאנט באר שבע ותנועת הנוער בית"ר בשיתוף פעולה ייחודי לחורף הקרוב

ישפרו פלאנט באר שבע ותנועת הנוער בית"ר בשיתוף פעולה ייחודי לחורף הקרוב - ישפרו פלאנט, מתחם הבילוי והתרבות החדש בבאר שבע קיים שיתוף פעולה ייחודי מסוגו עם תנועת הנוער בית"ר. במסגרת השת"פ התקיים אירוע לתלמידי כיתות ז'-י' ובמסגרתו נהנו חניכי התנועה מערב מגבש שבמהלכו הוקרן סרט פעילות על תנועת בית"ר. לאחר מכן צפו יחד בסרט במתחם ה"יס פלאנט" החדש ועם סיומו של הערב התקיים מסדר מחוזי של כל המעוזים בתנועה בבאר שבע בראשותו של מנהל התנועה במחוז דרום, דרור מירב.

(תיירות בארץ)

עיריית באר שבע באמצעות - החברה הכלכלית - מינהלת העיר העתיקה והתיירות, מזמינות אתכם לבלות בחנוכה הזה בשפע פעילויות במוקדי התיירות והתרבות בעיר העתיקה.

נוצר ב-22.11.2016 08:11
(דרום)
דניאל בן חיים בפלאג-אין. צילום פלאג-אין

איפה דניאל בן חיים מבלה בזמנו הפנוי? תופתעו מהתשובה

(דרום)
פבלו רוזנברג. צילום מנחם עוז

בימים אלה הסינפונייטה הישראלית של באר-שבע פותחת את העונה ה-44 של התזמורת. ב – 26 לנובמבר יתקיים קונצרט הפתיחה של הסדרה הישראלית יחד עם המנצח גיל שוחט. בקונצרט הראשון לעונה זו, חיבור ראשון מסוגו בין הסינפונייטה והזמר פבלו רוזנברג, העולם הלטיני נפגש עם העולם הקלאסי. שני סגנונות ייחודיים מוצאים מכנה משותף על במה אחת.