בחיפה נחנכה היום [ג'] אכסניית הנוער הנחשבת לאחת האכסניות היפות באירופה. 64 מיליון ₪ הושקעו על ידי אגדות האכסניות בשיתוף משרד התיירות ומשרד החינוך בהקמת האכסניה שבה 100  חדרי אירוח

כל החדרים כוללים מרפסות רחבות, מקלחות צמודות, שירותים וטלוויזיית LCD. כמו כן כוללת האכסניה מגרש ספורט, חדר אוכל מודרני ל – 250 סועדים, אולם הרצאות ומרכזי לימוד מאובזרים בציוד אור קולי ועזרי לימוד חדשניים.

ראש העיר יונה יהב: "הודה לראשי אגודת האכסניות על הבחירה בחיפה להקמת האכסניה ואמר כי חיפה משקיעה בשנים האחרונות מאמצים רבים בפיתוח ענף התיירות, מאמצים שאת פירותיהם אנו קוטפים בבתי המלון הרבים המתוכננים ומוקמים כיום בכל רחבי העיר במגוון רחב של רמות אירוח. חנוכת אכסניית הנוער החדשה היא יום חג לענף התיירות בארץ ואבן דרך חשובה נוספת בהפיכתה של חיפה לעיר תיירות מובילה בישראל".  

      מנכ"ל משרד התיירות אמרי הלוי: "הקמת אכסניית הנוער משתלבת בדיוק עם התיירות העכשווית של טיילים בודדים ושל משפחות שמחפשות לנפוש בזול. המשרד מאמין בפיתוח תיירות עממית ובהרחבת היצע הלינה כפי שבא לידי ביטוי בהצעת שר התיירות יריב לוין שאושרה בממשלה השבוע. חיפה היא יעד תיירותי אטרקטיבי והיא מתפתחת מבחינת המגוון המלונאי שמשלים את החיבור התיירותי עם עכו – שמציעה אוצרות תרבותיים והיסטוריים. אנחנו מעודדים יצירת מרחב תיירותי של הצפון כדי לעודד את התיירים להישאר באזור זמן רב

 את האכסניה ינהל דודי שמחון שעבר להתגורר עם מינויו בחיפה. האכסניה מיועדת לאירוח משפחות, תיירים, צליינים, תרמילאים ובני נוער מהארץ ומהעולם בהם בני נוער המגיעים במסגרת תכניות תגלית, מצעד החיים ועוד. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS