את מערכת האינטרקום אנחנו מכירים מבניינים רבי קומות וממשרדים יוקרתיים אך בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בעלי בתים פרטיים שמחליטים לשלב מערכת אינטרקום גם בבתים פרטים ובכך מוסיפים שכבת הגנה נוספת בין גורמים עוינים לבין רכושם וכמובן לבין בני ביתם. למה זה טוב וכמובן מאיפה מתחילים כשרוצים להוסיף אינטרקום לבית פרטי? כל התשובות במאמר הבא.

כלים

אינטרקום לבית פרטי למה זה טוב?

בשונה משילוב מערכת אינטרקום בכניסה לבניין בו מתבצע סינון של גורמים לא רצויים בכניסה אל לובי הכניסה או שטח הבניין עצמו, מערכת אינטרקום בבית פרטי מהווה חוצץ ישיר בין גורמים לא רצויים בין המרחב הציבורי לבין הבטח הפרטי שלכם ולמעשה מוסיפה שכבת הגנה נוספת לדלת הכניסה הסטטית.

מערכת אינטרקום בבית פרטי תאפשר לכם לקבל מידע מקדים על כל אדם שיבקש גישת כניסה אל החצר שלכם או לתוך הבית הפרטי, בכל שעה ותמנע אפשרות של חדירת גורמים זרים. המערכת תאפשר לכם לשמוע או לצפות בכל אדם ולאפשר או למנוע את כניסתו על פי רצונכם.

למרות שרבים מכם וודאי נהנים משער כניסה חזק ויציב חשוב לזכור כי מדובר בפתרון הגנה חזק למדי אך סטטי שאין באפשרותו להתריע בפניכם בזמן אמת על אדם זה או אחר שחודר לשטח הפרטי שלכם.

מאיפה מתחילים כשרוצים להתקין אינטרקום לבית פרטי?

כאשר החלטתם להתקדם למערכת אינטרקום בבית הפרטי שלכם חשוב תחילה להבין היכן תרצו למקם אותה - האם תרצו שמערכת האינטרקום שתותקן בביתכם תהיה מקושרת לשער הכניסה הראשי לחצר ולחניה או שתקושר רק לדלת הכניסה הראשית. ברוב המוחלט של המקרים העדיפות היא לקישור של מערכת האינטרקום לשער הכניסה לחצר ולחניה כך שתמנע כניסתו של אדם לא רצוי אפילו למרחב זה.

נקודה נוספת היא בחירה בסוג מערכת האינטרקום שתרצו להתקין בבית הפרטי שלכם. בשלב זה תוכלו לבחור בין מערכת אינטרקום מבוססת שמע או מערכת אינטרקום מבוססת וידאו. כאן ההמלצה הגורפת היא לבחור במערכת וידאו שכן היא קלה יותר לשימוש על ידי ילדים ומקטינה לאפס את הסיכוי של הטעיה על ידי גורמים לא רצויים. כדי להמחיש את הנקודה נסו לדמיין כי הילדים שלכם הכניסו הביתה אדם זר שהבטיח להם שהוא טכנאי טלוויזיה או השכן שגר לידם וקולו שונה כי הוא מעט מצונן.

חשוב לדעת בנקודה זו כי את מערכת האינטרקום ניתן לשלב מערכת האינטרקום עם מערכות נוספות כמו מערכת קודן שתאפשר לכם לספק את קוד הכניסה לגורמים רצויים ולהיכנס מבלי להטריד את בני הבית ומערכות נוספות שישדרגו את פעילותה בכל שלב.

למי פונים כדי להתקין אינטרקום לבית פרטי?

כאשר רוצים להתקין מערכת אינטרקום לבית פרטי חשוב מאד לפנות לטכנאי אינטרקום מקצועי ומיומן על מנת שהליך ההתקנה יתבצע בצורה מאובטחת וישרת אתכם לאורך זמן. אבל, חשוב מאד גם לפנות לטכנאי אינטרקום הפועל תחת רישיון מתאים ממשרד המשפטים.

רישיון זה יבטיח לכם כי פעילותו של הטכנאי אשר מבצע את התקנת האינטרקום בבית הפרטי שלכם אינה מקושרת לאף גורם עברייני זה או אחר וכי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שההתקנה שבוצעה בביתכם אשר תספק לכם את רמת האבטחה הרצויה.

מעוניינים בהתקנת אינטרקום לבית פרטי? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אל חברת ענק המיגון ולקבל שירותי מקצועי המתבסס על ניסיון של שנים בענף מערכות האינטרקום. לפרטי – חייגו 08-910090.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS