כלים

אם אתם מעוניינים לערוך מסיבת פורים בלתי נשכחת, ערב קריוקי מושקע שכולם ידברו עליו, חשוב מאד לבצע בחירה נכונה של מפעיל קריוקי. זכרו, בחירה נכונה של מפעיל קריוקי מהווה תנאי להצלחת האירוע שלכם

altכיום יש מבחר עצום של מפעילי קריוקי והבחירה נעשית קשה ככל שהמבחר גדול יותר, לכן פיתחה חברת שרים קריוקי מערכת המאפשרת לכל דורש לקבל 5 הצעות שונות וללא תשלום למפעיל קריוקי בכל רחבי הארץ כך שבחירת מפעיל הקריוקי תהיה תהליך קצר ופשוט שבסופו תבחרו במפעיל הקריוקי המתאים ביותר למסיבת הקריוקי שלכם.

אבי פטמן מנכ"ל חברת שרים קריוקי: "חשוב לזכור כי הצלחת האירוע תלויה במפעיל הקריוקי אשר מנחה את הערב, לכן חשוב מאד לקבל המלצות ולבדוק כל הצעה. פרט נוסף שחשוב לבדוק הוא החוקיות. דאגו לוודא כי למפעיל הקריוקי שלכם יש רישיון בתוקף וכי הוא מורשה להשמיע את תכני הקריוקי באירועים, אל תפקירו את האירוע שלכם בידיים לא מקצועיות."

שירות מפעילי הקריוקי של חברת שרים קריוקי כולל תקליטנים, מנחי קריוקי וגם מפעילי קריוקי שעובדים מידי ערב בתחום ושנבדקו והומלצו על ידי בעלי שמחות, אירועים ומסיבות מכל הארץ.

למפעילי הקריוקי של חברת שרים קריוקי מגוון פלייבקים שיהפכו את מסיבת הפורים שלכם לערב מוצלח עם אווירת פורים מושלמת! בין הפלייבקים של שירי פורים אותם החברה מציעה ניתן למצוא: ששון ויקר, משנכנס אדר, אני פורים, שושנת יעקב, שיר המסכות, ליצן קטן שלי, וכן מגוון מחרוזת פורים בסגנונות שונים (האוס, רוק, ים תיכוני ועוד).

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר שרים קריוקי:

www.karaoke.co.il

אודות חברת שרים קריוקי קריוקי הוא בילוי חברתי שמקורו ביפן, המאפשר לשיר את השיר האהוב, גם אם לא יודעים את המילים. מילות השיר מופיעות על המסך, ומתוזמנות בהתאם ללחן ע"י סימון ויזואלי. באתר שרים קריוקי למעלה מ-1,500 להיטים וקלאסיקות של מיטב הזמר הישראלי מכל הזמנים, שירי פופ, רוק וים תיכוני ניתנים להורדה למחשב הפרטי. כל התכנים באתר מאושרים להורדה על ידי כל הגופים הרלוונטיים בארץ ובעולם, תוך הקפדה על שמירת זכויותיהם של המבצעים, הכותבים והמלחינים, כפי שמוגדר בחוק זכויות היוצרים ובאקו"ם, פלייבקים אלו הינם לשימוש פרטי בלבד. אם אתם מחפשים מפעיל קריוקי במרכז, מפעיל קריוקי בשרון, מפעיל קריוקי בדרום, מפעיל קריוקי בחיפה או מפעיל קריוקי בצפון הארץ, ניתן להיכנס לאתר שרים קריוקי ולהתאים את מפעיל הקריוקי הטוב ביותר לאירוע שלך.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS