עיצוב ייחודי של רשת Impress

טבעת מושלמת להצעת נישואין - הטבעת מיועדת לשמש כנדבך נוסף וממשי, להצעה הרומנטית מכל להצעת הנישואין - עיצוב ייחודי של רשת Impress ועכשיו במחיר השקה מיוחד לחברי מועדון ומצטרפים חדשים טבעת אירוסין מזהב צהוב או לבן עם חריטת MARRY ME משובצת יהלומים

קרא עוד...

עגילי חישוק  - חברת youme

הביטוי: "לא כל הנוצץ זהב" מוכר לכולם, הפירוש של הביטוי הוא שיש דברים שנראים יפים בהתחלה אך בהמשך מתבררים כשונים לחלוטין ממה שחשבנו בתחילה – בקיצור – אנחנו לא מתלהבים מהם יותר לאחר זמן מה אך במקרה של חברת youme שמשווקת מגוון סוגי עגילים מזהב בחו"ל והגיעה גם לארץ ניתן לומר כי העגילים נראים טוב במבט ראשון, שני ועשירי, כך שמדובר על רכישה משתלמת וכדאית ביותר.

קרא עוד...

תכשיטים פריט אופנה לכל דבר ועניין

שאלו כל אישה, פאשניסטה או לא פאשניסטה, וכולן יגידו לכם כי הופעה מושלמת כוללת תכשיט מתאים ומרשים. תכשיטים, בין אם טבעות, שרשראות, עגילים או כל דבר אחר, כבר זמן רב אינם נחשבים רק כאומנות נוצצת לאוכלוסיה עשירה, אלא נחשבים כפריטי אופנה לכל דבר.

קרא עוד...

מיחשוב לביש - שנקר מציגה אקססוריז חכמים. צילום: נמרו סונדרס

לא רק תכשיט: משקפיים מודפסים עם תאורת קריאה, תיק חכם שמאפשר לארוז רק כמות מתאימה של חפצים, תכשיט ששומר "ספייס", תכשיט סלפי שמתעד את העונד במהלך היום ועוד... החידושים המעניינים המשלבים את טכנולוגיות המחר במגוון תכשיטי הדור הבא שעצבו הסטודנטים בשנקר

קרא עוד...

נלי בנימין, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, הוזמנה להציג את עבודותיה המפתיעות, ביניהן תכשיטים לראש, בפסטיבל העיצוב של לונדון. בנימין נכנסת לדבריה לטראנס ויוצרת קולקציות תכשיטים היברידיות, מחציתן אדם ומחציתן חיה. התכשיטים מייצגים את האופן בו היא חיה ויוצרת. "ביום יום אני אדם מופנם וביישן אבל כשאני יוצרת, אני נהפכת למשהו אחר, לחיה, זה בא לידי ביטוי ביצירה שלי" אומרת נלי. התכשיטים יוצאי הדופן נענדים על אזורים שונים בגוף והופכים לפריט אופנתי בולט ויצירתי ששווה לענוד אותו.

קרא עוד...