גליקמן ובינפלד

לראשונה בישראל: נפתח קורס ללימודי נדל"ן בדיגיטל - הישראלים אוהבים להשקיע בנדל"ן, אבל רק מעטים משקיעים בצורה מסודרת ושקולה, לפי שיטה שהוכיחה את עצמה. בימים אלה נפתח, לראשונה בישראל, מסלול ההכשרה לנדל"ן בדיגיטל, על ידי מכלל 'זמן לנדל"ן' שכבר עזרה למאות תלמידים לקנות בזול את דירת חלומותיהם ולפתח קרירת השקעות בתחום.

קרא עוד...

3000 יח"ד בבאר יעקב על שטח מחנה צריפין

הוחלטה להפקדה תכנית רשות מקרקעי ישראל ל- 3000 יח"ד בבאר יעקב על שטח מחנה צריפין (מתחם 3) הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז אישרה היום (20.3.17) בישיבתה את החלטת ההפקדה תכנית רשות מקרקעי ישראל למתחם 3 בצריפין.

קרא עוד...

 צילום: יח"צ

פרויקט התחדשות עירונית חדש בפ"ת: נ.נווה תבצע פרוייקט תמ"א 38/2 של 50 דירות ברחוב אהבת ציון פ"ת מתחדשת: החברות הגלגל יד ליטל ונ.נווה חברה לבנייה חתמו על חוזה לביצוע תמ"א 38/2 להריסת בניין מגורים ישן ברחוב אהבת ציון בפתח תקווה ולבניית בניין חדש בן 50 דירות במקומו. הדיירים יזכו לדירות חדשות מהקבלן בסטנדרט בנייה גבוה, מעליות וחניה וגם בשירות לקוחות צמוד שייתן מענה לכל תקלת בנייה, חשמל או צנרת.

קרא עוד...

ביטוח תכולת דירה

ביטוח מבנה ותכולה או חבילה משולבת שכוללת את שניהם יעניקו שקט נפשי מוחלט לבעלי דירות. הדרך לבחור ביטוח דירה היא לבדוק את גובה הפרמיה החודשית ואת גובה הכיסוי. בנוסף, כדאי לבדוק מה כוללת הפוליסה ומה גובה ההשתתפות העצמית

קרא עוד...

מיקומה של שכונת גבעת הרקפות במזרח קרית ביאליק, באזור מרכזי ונוח לגישה בעיר, מציב את פרויקט היוקרה TOP כפיר בגבעת הרקפות של קבוצת כפיר נדל"ן שבבעלותו של היזם אבי אוחיון, כפרויקט מבוקש ומוביל בקריות. הפנטהאוזים שנותרו מוצעים כעת למכירה במבצע חסר תקדים החל מ- 2,050,000 ₪. אכלוס בספטמבר הקרוב.

קרא עוד...

חברות אדיקט, יעל אדוונצ'רס, פלטינום, אקסיפנוס ויוניליוור שכרו מקבוצת כפיר נדל"ן, שבבעלותו של היזם אבי אוחיון, שטחי מסחר ומשרדים ב"בית כפיר" ברח' בעלי המלאכה 26, בצ'ק פוסט, בחיפה

קרא עוד...