צילום: פבל טולצינסקי

חן ספנקו מונתה לממונה על קידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בחברת נמל אשדוד - חברת נמל אשדוד הודיעה על מינויה של חן ספנקו לממונה על קידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בחברת נמל אשדוד.

קרא עוד...

אילן טבת סמנכ״ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת רד. צילום: יח"צ

חברת רד, ספקית גלובלית של פתרונות Telecom Access. טבת יצטרף עם המינוי החדש לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. אילן טבת (48) מונה לסמנכ״ל השיווק והפיתוח העסקי בחברת רד, ספקית גלובלית של פתרונות Telecom Access. טבת יצטרף עם המינוי החדש לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. בתפקידו הקודם ברד שימש טבת כמנהל חטיבת ספקי התקשורת.

קרא עוד...

אורי גבע, צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה. אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה בהתאחדות התעשיינים. במסגרת תפקידו החדש, יירכז ויינהל גבע מספר תחומים תחת אחריותו.

קרא עוד...

רעות קינן. צילום: אסף שילה - ישראל סאן

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: עו"ד רעות קינן מונתה לסמנכ"ל קשרי ממשל. מנכ"ל התאחדות התעשיינים, רובי גינל, מינה אמש (ב') את עו"ד רעות קינן, לסמנכ"ל קשרי ממשל בהתאחדות התעשיינים.

קרא עוד...

ענבל נישליס. צילום- ראובן כהן

ענבל נישליס, ששימשה בעבר כמאמנת בכירה בענף ההתעמלות האמנותית ואף שימשה כשופטת בכירה בארץ ובחו"ל, מונתה ע"י אגודת ידידי המרכז הרפואי בני ציון ליו"ר החדשה ותיכנס בימים אלה לתפקידה במקומו של דן ארנון, שסיים קדנציה של 4 שנים. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, ברך את ענבל נישליס ואמר, "אני סמוך ובטוח שענבל נישליס תצליח בפעילותה ותביא את אגודת הידידים למקומות חדשים וראויים". ד"ר רופא, הודה לדן ארנון על מסירותו ופעילותו הרבה ואמר, "הייתה לי זכות גדולה להכיר אדם משכמו ומעלה"

קרא עוד...

רוני קוברובסקי מונה כיו"ר מועצת התעשיינים בהתאחדות התעשיינים. צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

שורת מינויים בהתאחדות: נשיא החברה המרכזית למשקאות קלים, רוני קוברובסקי, מונה לקדנציה שנייה כיו"ר מועצת התעשיינים של התאחדות התעשיינים. קוברובסקי הודה לחברי מועצת התעשיינים שבחרו בו, ומסר כי "כמו שנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ אמר בנאום שלו 'אמריקה קודם', כך צריך לדאוג שעכשיו הסיסמה תהיה 'התעשייה קודם'. אני מתכנן לעשות כל שביכולתי בכדי לקדם את התעשייה בישראל".

קרא עוד...

רונן אגסי,  ראש חטיבת שוקי הון. צילום: יח"צ לאומי

רונן אגסי מונה כחבר הנהלת לאומי, לתפקיד ראש חטיבת שוקי הון - יחליף את איתי בן-זאב, שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל הבורסה לני"ע. מנכ"לית קבוצת לאומי, רקפת רוסק עמינח, הודיעה היום כי רו"ח רונן אגסי מצטרף להנהלת לאומי, כראש חטיבת שוקי הון.

קרא עוד...

בוחבוט: השר דרעי משקיע באופן אדיר בגליל ויחד נעבוד מצוין (צילום: יח"צ)

השר דרעי מינה את שלמה בוחבוט ליו״ר מינהלת הרשות לפיתוח הגליל - ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, מונה לכהן כיו״ר מינהלת הרשות לפיתוח הגליל. המינוי עבר פה אחד בקרב חברי המינהלת ובוחבוט התבשר השבוע, על ידי השר דרעי, על מינויו החדש. הרשות לפיתוח הגליל הינה רשות ממשלתית שהוקמה עפ"י חוק בשנת 1993. הרשות עוסקת בקידום פעולות לפיתוחו הכלכלי, החברתי והמדעי-טכנולוגי של הגליל, ע״י תיאום בין משרדי הממשלה השונים והרשויות והגופים העוסקים בפיתוחו של הגליל ויוזמת פעולות ליישוב הגליל.

קרא עוד...

אמירה אהרונוביץ מונתה למשנה למנכ"ל הסוכנות היהודית - אמירה אהרונוביץ (45) מונתה למשנה למנכ"ל הסוכנות היהודית. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על פעילותן של יחידות התוכן בארגון, הפרושה ברחבי העולם ובישראל ותפעל לאיתור אפיקי פעילות חדשים ולהגדלת שיתופי פעולה שיתרמו לצמיחתו של הארגון. אהרונוביץ מחליפה את עו"ד איילת שילה תמיר שפורשת לאחר שלוש שנים בתפקיד ויוצאת לדרך חדשה.

קרא עוד...