אורי גבע, צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה. אורי גבע מונה למנהל אגף כלכלה בהתאחדות התעשיינים. במסגרת תפקידו החדש, יירכז ויינהל גבע מספר תחומים תחת אחריותו.

קרא עוד...

רעות קינן. צילום: אסף שילה - ישראל סאן

מינוי חדש בהתאחדות התעשיינים: עו"ד רעות קינן מונתה לסמנכ"ל קשרי ממשל. מנכ"ל התאחדות התעשיינים, רובי גינל, מינה אמש (ב') את עו"ד רעות קינן, לסמנכ"ל קשרי ממשל בהתאחדות התעשיינים.

קרא עוד...

ענבל נישליס. צילום- ראובן כהן

ענבל נישליס, ששימשה בעבר כמאמנת בכירה בענף ההתעמלות האמנותית ואף שימשה כשופטת בכירה בארץ ובחו"ל, מונתה ע"י אגודת ידידי המרכז הרפואי בני ציון ליו"ר החדשה ותיכנס בימים אלה לתפקידה במקומו של דן ארנון, שסיים קדנציה של 4 שנים. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, ברך את ענבל נישליס ואמר, "אני סמוך ובטוח שענבל נישליס תצליח בפעילותה ותביא את אגודת הידידים למקומות חדשים וראויים". ד"ר רופא, הודה לדן ארנון על מסירותו ופעילותו הרבה ואמר, "הייתה לי זכות גדולה להכיר אדם משכמו ומעלה"

קרא עוד...

רוני קוברובסקי מונה כיו"ר מועצת התעשיינים בהתאחדות התעשיינים. צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

שורת מינויים בהתאחדות: נשיא החברה המרכזית למשקאות קלים, רוני קוברובסקי, מונה לקדנציה שנייה כיו"ר מועצת התעשיינים של התאחדות התעשיינים. קוברובסקי הודה לחברי מועצת התעשיינים שבחרו בו, ומסר כי "כמו שנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ אמר בנאום שלו 'אמריקה קודם', כך צריך לדאוג שעכשיו הסיסמה תהיה 'התעשייה קודם'. אני מתכנן לעשות כל שביכולתי בכדי לקדם את התעשייה בישראל".

קרא עוד...

רונן אגסי,  ראש חטיבת שוקי הון. צילום: יח"צ לאומי

רונן אגסי מונה כחבר הנהלת לאומי, לתפקיד ראש חטיבת שוקי הון - יחליף את איתי בן-זאב, שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל הבורסה לני"ע. מנכ"לית קבוצת לאומי, רקפת רוסק עמינח, הודיעה היום כי רו"ח רונן אגסי מצטרף להנהלת לאומי, כראש חטיבת שוקי הון.

קרא עוד...

בוחבוט: השר דרעי משקיע באופן אדיר בגליל ויחד נעבוד מצוין (צילום: יח"צ)

השר דרעי מינה את שלמה בוחבוט ליו״ר מינהלת הרשות לפיתוח הגליל - ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, מונה לכהן כיו״ר מינהלת הרשות לפיתוח הגליל. המינוי עבר פה אחד בקרב חברי המינהלת ובוחבוט התבשר השבוע, על ידי השר דרעי, על מינויו החדש. הרשות לפיתוח הגליל הינה רשות ממשלתית שהוקמה עפ"י חוק בשנת 1993. הרשות עוסקת בקידום פעולות לפיתוחו הכלכלי, החברתי והמדעי-טכנולוגי של הגליל, ע״י תיאום בין משרדי הממשלה השונים והרשויות והגופים העוסקים בפיתוחו של הגליל ויוזמת פעולות ליישוב הגליל.

קרא עוד...

אמירה אהרונוביץ מונתה למשנה למנכ"ל הסוכנות היהודית - אמירה אהרונוביץ (45) מונתה למשנה למנכ"ל הסוכנות היהודית. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על פעילותן של יחידות התוכן בארגון, הפרושה ברחבי העולם ובישראל ותפעל לאיתור אפיקי פעילות חדשים ולהגדלת שיתופי פעולה שיתרמו לצמיחתו של הארגון. אהרונוביץ מחליפה את עו"ד איילת שילה תמיר שפורשת לאחר שלוש שנים בתפקיד ויוצאת לדרך חדשה.

קרא עוד...

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ מודיעה על מינויו של תא"ל (במיל') פיני יונגמן, לתפקיד סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מערכות לעליונות אווירית פיני יונגמן יחליף את יוסי דרוקר, המסיים את תפקידו ברפאל לאחר קריירה ארוכה ומגוונת של תפקידים רבים ומשמעותיים שהאחרון שבהם הוא סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מערכות לעליונות אווירית.

קרא עוד...

עו"ד עירית שדר טוביאס

לאחר 18 שנה בקבוצת דלק: עו"ד עירית שדר טוביאס, היועצת המשפטית הראשית של דלק קידוחים ואבנר, הודיעה על פרישתה ויציאתה לדרך חדשה - עו"ד עירית שדר טוביאס, המכהנת כסמנכ"ל, היועצת המשפטית הראשית ומזכיר שותפויות הגז דלק קידוחים ואבנר, הודיעה על פרישתה מתפקידה ויציאתה לדרך מקצועית חדשה.

קרא עוד...

שירן יפרח, מנהלת שיווק ויזמות בחברת י.שטרן ושות' בעמ

חברת י. שטרן ושות' בע"מ הודיעה על מינויה של שירן יפרח לתפקיד מנהלת השיווק והיזמות בחברה הנמנית על החברות המובילות והמוכרות בענף הבנייה בישראל, הן בבניית מבנים ציבוריים, מסחריים ותעשייתיים והן בתחום ייזום הבנייה למגורים. משרדיה הראשיים של החברה, ממוקמים בבית שטרן טק ב"פארק הייטק יקנעם"

קרא עוד...