צילום: ניר פרץ

"קונצ'רטו לשמונה ידיים" אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט שלישי בסדרה קצת אחרת בניצוח ברק טל, בתוכנית רבת סולנים וידיים! עם אנסמבל הפסנתרים המוערך בעולם "מולטיפיאנו": תומר לב, ברניקה גליקסמן, נמרוד מאירי-הפטל ואלמוג סגל.

קרא עוד...

צילום: עמית פייס

מופע קרקס מכוכב אחר לרגל פורים 2017 - החייזרים באים לבקר בקרקס פלורנטין 10-11/3 , 17-18/3 במיוחד לרגל חג פורים 2017 מעלה קרקס פלורנטין מופע מהפנט ובלתי נשכח, הכולל עשרות אומני קרקס מכל רחבי העולם, תלבושות לד ולייזר מיוחדות שעוצבו בטכנולוגיה ייחודית, אלמנטים של אש, אקרובטיקה, טרמפולינות ענק ומופע מים... החייזרים נוחתים בפורים בקרקס פלורנטין.

קרא עוד...

להקת "הבלט הרוסי" מסנט פטרבורג

דון קישוט - בביצוע הבלט הרוסי מסנט פטרבורג בהופעות בתל אביב, בבאר שבע ובחיפה החל מתאריך 12 באפריל. אחרי ביקורה בישראל והציגו בהצלחה עצומה את "אגם הברבורים" ו"היפייפיה הנרדמת" בשנת 2015 להקת הבלט הקלאסי מסנט פטרבורג מגיעה לביקור נוסף עם היצירה הסוחפת "דון קישוט", על פי הכוריאוגרפיה של מריוס פטיפה והמוסיקה של לודוויג מינקוס. זהו אחד מחמשת מופעי הבלט הפופולאריים בעולם.

קרא עוד...

הקונצרט ברק ותשוקה

פסטיבל מוסטונן-פסט הרביעי יוצא לדרך - מנהל מוסיקלי, מנצח וכנר: אנדרס מוסטונן. 13 בפברואר עד ה-1 במרץ 2017 - במגוון אולמות קונצרטים ברחבי הארץ. פסטיבל טאלין-תל אביב (מוסטונן-פסט), ביוזמתו וניהולו האמנותי של המנצח אנדרס מוסטונן, פסטיבל אסטוני-ישראלי למוסיקה, חוזר לשנה רביעית ומרחיב את ממדיו וגבולותיו הפסטיבל יארח את מיטב תזמורות ישראל אליהן יחברו מקהלות מאסטוניה, כוכבים צעירים והרכב ייחודי - הרכב פעמוני היד ארסיס המפורסם.

קרא עוד...

משמר על הבאר

משמר על הבר: המשמר החברתי יתארח בפאב "דיזי" ממלא מקום מנכ"ל המשמר החברתי, ארן רונדל, והבלוגר ערן הילדסהיים ("הכלכלה האמיתית") ירצו וישוחחו עם הקהל ביום שני הבא, ה-13 לפברואר, בפאב דיזי פרישנדון, דיזנגוף 121, תל אביב, תחת הכותרת "50 גוונים של חשאיות בכנסת".

קרא עוד...

ייו סיפור אהבה - ב"דרך היין"

יין סיפור אהבה - חוגגים את חג האהבה בסניפי 'דרך היין' - בילוי זוגי סביב שולחן הטעימות, עם יין משובח וסיפורי אהבה - פברואר 2017 - האמת? שבשביל לחגוג את חג האהבה לא צריך להמתין ל-14 בפברואר. ב'דרך היין' החליטו להקדיש את ערבי הטעימות של חודש פברואר לבילוי זוגי סביב שולחן הטעימה - ערב מלא סיפורי אהבה.

קרא עוד...

האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה

האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה - ממש עכשיו כשהשקדיות מלבלבות, הפריחות מכסות את צדי הדרכים, יש ריח של אהבה באוויר והכל ירוק ויפה כל כך זה הזמן לצאת לטיול במטה יהודה. בט"ו בשבט ובולנטיין אתרי התיירות מציעים פעילויות בסימן האירועים ומציעים מגוון פעילויות זוגיות וגם כאלו המתאימות לכל המשפחה.

קרא עוד...