אתם יודעים שאתם זקוקים לשירות שלה, אתם מבינים שרק בעזרתה תוכלו להעביר את המסמכים הרגישים כל כך בזמן מהיר מאוד, ואתם גם יודעים מצוין שרק חברת שליחויות מקצועית תטפל בכם באופן יסודי מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שבו תגיע החבילה ליעדה.

קרא עוד...

אופנות באות והולכות, אבל נראה שאהבה היא תופעה חוצת גבולות ודורות. וכל מי שאי פעם היה מאוהב, יודע כמה משמח היה לו יכולנו לדעת מראש האם אנחנו בכלל מתאימים לבנאדם שאנחנו מתאהבים בו, האם יש בכלל סיכויי הצלחה לזוגיות בינינו. אז למבוגרים יש הורוסקופ, שאף אחד לא מודה שהוא קורא אותו אבל רבים מאיתנו מציצים בו כשאף אחד לא מסתכל, ומסתבר שגם לבני (ובעיקר בנות) הנוער יש מקור בדיקה משלהם – מחשבוני אהבה.

קרא עוד...

מאת : לבנת קיזנר**

ניהול נכון של פרויקטים משפר באופן ניכר את האפקטיביות שלהם וזאת באמצעות מתן מענה הולם לצרכים שלשמו הוא יועד. מתן המענה בא לידי ביטוי בעמידה בלוח הזמנים, היצמדות לתקציב ושביעות הרצון של כל הנוגעים בדבר.

קרא עוד...

העסק שלכם משגשג, ההצלחה רבה, אבל בתקופה האחרונה אתם מרגישים שהמתחרה הגדול שלכם מקדים אתכם בצעד אחד בכל פעם. הוא משיק מוצרים חדשים רגע לפניכם, יוצא בקמפיין שמזכיר במידה רבה את זה שעליו אתם עמלים חודשים ארוכים, וגם מגיע לקהל הלקוחות שלכם בניסיון לנגוס בנתח השוק שלכם.

קרא עוד...

יותר ויותר נשים בוחרות לפנות לבנק הזרע כדי לקבל תרומה שתאפשר להן להגשים חלום ולהפוך לאימהות, בין אם הן נמצאות במערכת יחסים (חד מינית או לא) ובין אם הן משתוקקות להביא לעולם ילד גם אם מחוץ לקשר הזוגי. אז איפה מסתתרות תרומות הזרע, איך עובד התהליך ומה כדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך?

קרא עוד...

אם נערוך סקר קצר ומהיר נגלה שישראלים רבים ניסו לפחות דיאטה אחת במהלך חייהם, וחלק גדול מהם התנסה במגוון רחב של תפריטים דלי קלוריות, תכניות הרזיה, אימוני כושר מפרכים ומהלכים אחרים שנועדו לעזור לו לרדת במשקל, לצמצם היקפים ולהרגיש טוב יותר לא רק מבחינה ויזואלית, אלא גם פיזית.

קרא עוד...