הילדים שלנו רוצים מאוד לעסוק בפעילות חווייתית ושונה, וזו שאיפה ברוכה. בעידן שבו הם מבלים זמן רב (מדי) מול המסכים, היכולת שלנו להציע להם אטרקציה אחרת, מרתקת וסוחפת, היא חשובה מאין כמותה. אחת הדרכים הנהדרות לעשות זאת היא להציע להם לימודי רכיבה בחוות סוסים, וכך יוכלו לשלב בין פעילות שמחזקת את הגוף, את הנפש ואת המחשבה, וגם ליהנות מהטבע בדרך בלתי רגילה. אז איך עושים את זה נכון?

קרא עוד...

חתונה קטנה בטבע הפך להיות טרנד מלהיב במיוחד בקרב רבים, כאשר אנשים רבים כבר הבינו את ההבדל הגדול הטמון בין חתונה רגילה לבין חתונה מיוחדת - חתונה בטבע. הטבע מאפשר לנו לנשום טוב יותר, להיות נינוחים יותר, סבלניים יותר ומאושרים גם הרבה יותר.

קרא עוד...

נתחיל מעובדה בסיסית המוכרת היטב בעולם העסקים: קביעת תהליכי עבודה היא צעד הכרחי שיאפשר עבודה מסודרת ונכונה. עד כאן אין הפתעות או חדשות מרעישות. אלא שלעיתים רבות נדמה שגם אם קבענו תהליך עסקי כזה או אחר,

קרא עוד...

אם תצטרכו להעלות על הדף את מבנה העסק שלכם, תגלו עד כמה הוא מורכב ומסועף, אולי אף יותר משהיה ברור לכם עד כה. אתם יודעים היטב מה אתם עושים, כמה עובדים ממלאים את הפונקציות השונות, ומה בדיוק המוצר שאתם משווקים לקהל הרחב. אם אתם מציעים מגוון מוצרים רחב, אתם גם מבינים שמשרד לבדו אינו מספיק, שכן הציוד והסחורה חייבים לקבל יחס הולם ולהתנהל באופן יעיל וחכם. הנקודה המרכזית והחשובה ביותר שכדאי לזכור,

קרא עוד...

הגוף שלנו זקוק למים. בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא, צריכה מספקת של מים משפיעה במידה רבה על תפקוד הגוף, על תחושת העייפות, על יכולת התפקוד שלנו וגם על חילוף החומרים. רובנו יודעים היטב כיצד מגיב הגוף למצבים שבהם אנחנו לא שותים מספיק. השפתיים נעשות יבשות, הראש כואב ויכולת הריכוז שלנו לוקה בחסר. אז כמה מים אנחנו אמורים לשתות במהלך היום, ואיך תסגלו לעצמכם הרגלי שתיה טובים יותר?

קרא עוד...

 

הבחירה באפיק חיסכון היא אחד המהלכים החשובים ביותר עבור כל אזרח במדינת ישראל, בין אם במסגרת ההכנה לתקופת הפרישה (גם אם היא רחוקה) ובין אם מתוך הכרה בצורך לחסוך לשעת הצורך. אחד האפיקים הפופולריים והמשתלמים ביותר כיום הוא ללא ספק קרן השתלמות, ועבור עצמאים מדובר באפיק יעיל במיוחד. הסיבה העיקרית  לכך היא שמדובר בחיסכון לטווח קצר יחסית (שש שנים), שמוכר גם כהוצאה מוכרת לצרכי מס.

קרא עוד...

לכל חלל ופינה בבית יש תפקיד משלו. בחלקם אנחנו עוצרים כדי להירגע מהשגרה הדוחקת, באחרים אנחנו מארחים חברים קרובים לארוחה דשנה. בפינות מסוימות אנחנו עובדים ולומדים, ואילו באחרות אנחנו מתמקדים בהכנת מטעמים מלהיבים לבני ובנות המשפחה.

קרא עוד...