בואו נודה באמת. מתישהו לאורך הדרך הפכנו להיות תלויים במכונית שלנו, ואנחנו גם לא מרגישים עם זה רע. היא מובילה אותנו ממקום למקום בקלות, מאפשרת לנו להסיע את הילדים לחוגים, להגיע בזמן לפגישות ולסחוב את השקיות מהסופרמרקט מבלי לשבור את הגב.

קרא עוד...

אחת ההחלטות הקשות ביותר שאיתן מתמודדים צעירים וצעירות שיצאו כרגע מהבקו"ם, חזרו מחופשה בתאילנד או החליטו לפתח קריירה שתביא איתה הנאה, סיפוק והכנסה, היא שאלת הלימודים. כלומר, ברור להם שהם רוצים וצריכים ללמוד, בעיקר כי הם רוצים לבנות לעצמם עתיד מקצוע, אבל הם לא ממש בטוחים איפה, איך ומה בעצם נכון ומתאים עבורם. אם גם אתם בין המתלבטים והמתלבטות, יש כמה שאלות חשובות שיעזרו לכם להגיע להחלטה.

קרא עוד...

פרסום בפייסבוק

העולם בו אנו חיים הוא עולם מסחרי - צרכני, אשר עקרונות המסחר החופשי והשוק מכתיבים את הכלכלה בו. לכן, תחום השיווק והפרסום הוא תחום עצום אשר רק הולך ומתפתח משנה לשנה, והדבר נכון לגבי מרבית המאה האחרונה.

קרא עוד...

הילד רוצה מסיבה. רגע לפני שהוא חוגג יום הולדת 13 ואחרי לא מעט אירועים שבהם השתתף ושימח את החברים לכיתה, גם תורו מגיע והוא רוצה לעמוד באור הזרקורים ולהרגיש לערב אחד כמו מלך אמיתי. בתור ההורים שלו, אלה שדואגים לשמח אותו ומתרגשים בוודאי מהמעמד המיוחד הזה, גם אתם רוצים לספק את רצונותיו וצרכיו אבל אתם לא באמת בטוחים מה הדרך הנכונה. אולם אירועים, תפריט איכותי,

קרא עוד...

לא מעט זוגות צעירים בוחרים לערוך את החתונה שלהם בחיק הטבע. אחרי שנים רבות שחתונות היו נערכות באולמות אירועים, בתוך ומחוץ לערים, ואחרי שעברנו לשלב של גני אירועים פתוחים, הן בתוך ומחוץ למקומות מיושבים, הרי שכיום לא מעט חתונות נערכות בטבע, עם זה במקומות מוסדרים ועם זה במקומות שיש להסדיר אותם.

קרא עוד...

קורס שיווק ברשתות חברתיות שייפתח בקרוב בסניף עכו של מ.ט.י גליל מערבי קריות, מיועד ליזמים צעירים המעוניינים למקסם את הפוטנציאל השיווקי המצוי באינטרנט וברשתות חברתיות. הקורס לדברי מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון, יכלול שיעורים מעשיים ותרגולים תוך ליווי, חניכה ותמיכה טכנית של המרצים. בין נושאי הלימוד, נמנים גם: ניהול עמודים עסקיים, מיתוג ושיווק העסק בפייסבוק, כתיבת תוכן, קידום בקבוצות, קישור לדפי נחיתה, קידום ממומן ועוד

קרא עוד...