צורת המגורים בישראל עוברת לא מעט שינויים בשנים האחרונות, ואחד השינויים הבולטים ביותר קשור לשיטת הבנייה, כך שהיום דירות יוקרתיות ומרשימות ממוקמות במגדלי מגורים רבי קומות. יש לשיטה הזו לא מעט יתרונות, אבל היא גם מביאה עמה אתגר אחד מרכזי,

קרא עוד...

מגיע הרגע בו אתם מבינים שהעבודה הנוכחית כבר לא מתלבשת עליכם טוב כמו פעם. הקידום שהובטח תקוע בהנהלה, הבוס האהוב התחלף בממונה חדש שממרר את חייכם, הקולגות נוטשים ונשארתם לבד במערכה. חוץ מזה, השוק מתאושש, יש הרבה משרות אטרקטיביות, אז למה שלא תנסו למצוא ג'וב נחשק יותר?

קרא עוד...

אצלנו נמצאים המומחים שיעזרו לכם במטלה שהיא הקמת חברה בישראל. אז בואו נשאל את השאלות שאתם שואלים אודות הקמת חברה בישראל:

קרא עוד...

ניסיתם, נתתם לקשר הזוגי ולתא המשפחתי את כל שהיה לכם לתת, אבל אתם מרגישים שהגעתם לקצה ואתם מוכנים לסיים את הפרק הזה בחייכם ולהמשיך הלאה. ההחלטה הזו היא ללא ספק החלטה קשה, עם משמעויות כלכליות ורגשיות לא מבוטלות, אבל אם תנהלו את התהליך הזה בצורה נכונה, עם עורך דין גירושין מיומן ובכמה צעדים פשוטים יחסית, תוכלו להגיע אל המטרה ולשרוד את זה על הצד הטוב ביותר. איך עושים את זה?

קרא עוד...

אתם פשוט חייבים פסק זמן. העבודה לוחצת, המטלות לא נגמרות והלחץ בשיאו. אתם משתוקקים לחופשה אבל המשפט הקבוע שמנהל אתכם לאחרונה הוא: "אין לי כסף". אז יכול להיות שזה נכון, ויכול להיות שאם תתכננו נכון ותפעלו על פי שלושה כללים מרכזיים, תצליחו לצאת לחופשה המיוחלת ממש בקרוב. ארזו את המזוודות, הכינו את רשימת הקניות לדיוטי-פרי, והתחילו לתכנן את החופשה שלכם.

קרא עוד...

ההחלטה לפצוח בדרך חדשה ועצמאית מבחינה כלכלית אינה קלה, ואנשים רבים הולכים בעקבותיה רק לאחר שיקולים רבים. למרות ההיסוס, כולנו יכולים להסכים שהקמה של עסק עצמאי מביאה עמה יתרונות רבים הכוללים ניהול עצמאי ולא כשכירים, ומאפשרת לכם לנהל את זמנכם בדיוק כפי שאתם רוצים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

מאי 21, 2017

הקמת חברה בישראל

מאמרים - שיווק
מאי 16, 2017

הצעדים הראשונים בדרך להליך הגירושין

מאמרים - שיווק
מאי 08, 2017

שלושה צעדים בדרך לחופשה הזולה

מאמרים - שיווק