מסע רב חושי בזמן אל ההיסטוריה של ירושלים

חדש לרגל חג הפסח! 'מעלית הזמן בירושלים' - האטרקציה לכל המשפחה עברה שידרוג, מתחה פניה והגיעה למשכנה החדש בקניון הסגור בשדרות ממילא מסע רב חושי בזמן אל ההיסטוריה של ירושלים עיצוב חדשני במות זזות אפקטים מרהיבים מסכים היקפיים בטכנולוגיה גבוהה התבוננות בקפסולה זעירה אל גוף האדם ועוד ועוד

קרא עוד...

צילום: רשות מקרקעי ישראל

הר אדר: מפעיל טרקטורונים שהסיג גבול על אדמות המדינה נאלץ לפנות את הקרקע בעקבות פעולות האכיפה של מפקחי רשות מקרקעי ישראל פונה מסיג גבול אשר החנה טרקטורונים על שטח בבעלות המדינה בכניסה להר אדר.

קרא עוד...

צילום: דוד רובינגר, לע"מ

איפה אתם הייתם כששחררו את הכותל? החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים חוגגת 50 שנה לאיחוד העיר עם תערוכה ייחודית ומרגשת ומזמינה את הקהל לקחת חלק ולהעביר חפצים, פריטים, מסמכים, הקלטות, תמונות וכל דבר שקשור לרגע השחרור. 

קרא עוד...

צילום אילוסטרציה: רשות מקרקעי ישראל

עין רפא: מפקחי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פינו מסיג גבול שהשתלט על אדמות מדינה הצמודות לביתו מסיג גבול תושב עין רפא שבאיזור ירושלים, אשר פלש למגרש הצמוד לביתו בחלק הצפון מזרחי של הכפר עין רפא, נטע עצים, שתל דשא בשטח ואף אחסן עליו ציוד לשימושו האישי - ללא היתר ובניגוד לחוק, פונה ע"י מפקחי החטיבה לשמירה על הקרקע ברשות מקרקעי ישראל וקק"ל ובליווי שוטרי תחנת הראל מבצע אכיפה של מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל וקק"ל, בליווי שוטרים מתחנת הראל, הסתיים בפינוי פלישה לאדמות המדינה.

קרא עוד...

צילום: באדיבות הסוכנות היהודית

שיתוף פעולה משולש בענייני תפוצות בין ישראל קפריסין ויוון יו"ר הסוכנות היהודית, נתן שרנסקי, הנציב הקפריסאי לענייני תפוצות, פוטיס פוטיו, וסגן שר החוץ היווני טרנס ניקולאוס קוויק ערכו אתמול 06.03 בירושלים את המפגש המשולש הראשון לתיאום בענייני תפוצות של ישראל, קפריסין ויוון.

קרא עוד...

בחירת מנעולן אמין

הבחירה במנעולן היא בחירה מאוד משמעותית וגורלית. אתם בעצם מפקידים בידיו של המנעולן את כל הבית שלכם, היות והוא יפרוץ את הבית ובדרך כלל יחליף גם למנעול חדש. אנחנו לא רוצים לחשוד באף אחד, אך כבר היו דברים מעולם, שהמנעולן השאיר בידיו עותק מהמנעול החדש כדי שיוכל לעשות בו שימוש לרעה, כלומר לבצע פריצה אך לא מהסוג החיובי אותו הוא עושה במסגרת העבודה שלו. נשמע מפחיד, וזה אכן לא נעים בכלל לגלות לאחר הפריצה, על מי בעצם סמכתם כאשר שכרתם את שירותיו של אותו פורץ.

קרא עוד...

 יום האישה הבינלאומי 2017. תמונה: אילוסטרציה

עירית ירושלים תציין את יום האישה הבינלאומי 2017 במספר אירועים שיתקיימו במהלך חודש מרץ. ועידת ירושלים ה- 4 לעסקים - פרס לנשים משפיעות: עדי אשכנזי, ד"ר קרנית פלוג וריטה, מרים פרץ בשיחה אישית עם ניר ברקת, לפרוץ למרות הכל עם רמה בורשטיין, רדיר כמאל מדיח ושרה פרידמן ועוד פנאלים מרתקים וחיבורים עסקיים. נשים פורצות דרך במזרח העיר. הנוער מנער מוסכמות מגדריות ירושלמיות הן ליגה אחרת.

קרא עוד...