מזרנים

מזרון השינה שלכם בחדר השינה התיישן ולא נוח? כנראה שיש צורך בהחלפתו. בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה, קריטי לשינה בריאה ואורח חיים בריא. שליש מחיינו אנו מבלים על מזרון,וכשהוא נוח ואיכותי הוא יבטיח שינה רצופה ושלווה. אם נשקיע באיכות ובנוחותנבטיח לעצמנו את שני השליש הנותרים של חיינו איכותיים ובריאים יותר. קניית מזרון מתבצעת פעם ב-10-15 שנים ולכן נבצע בדיקה נכונה לפני הרכישה.בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה לא מסתכמתבהשוואת מחירים והדגם. חשוב לבדוק את המזרון, לשכבעליו בעיקר בתנוחת השינה שלכם, וקבלו הסבר מפורט על המזרון שילווה אתכם בשנים הקרובות.

קרא עוד...

קייטרינג חלבי

מיני קישים קטנים, כריכונים מושקעים עם ירקות, גבינות וממרחים, מאפי בוקר פריכים והרבה ירקות ופירות טריים וצבעוניים מסביב – אירוח חלבי הוא חוויה קולינרית לא פחות מהסטייק על הגריל או הנקניקים המובחרים.

קרא עוד...

אם גם אתם התחלתם להתעניין לגבי התקנה של סורגים בבית העסק או בבית הפרטי, לבטח גם אתכם שאל המתקין האם תהיו מעוניינים בסורגים הקבועים או בסורגים המתקפלים. רגע לפני שאתם משיבים על השאלה ויוצאים לדרך עם התקנתם, כדאי לשקול היטב כל אחד מהסוגים על מנת להבטיח שההתקנה תשרת אתכם לטווח הארוך ושבעיקר תהיו מרוצים מהעבודה שבוצעה אצלכם. אם פעם ברירת המחדל הייתה להתקין את הסורגים הקבועים, כיום רבים אלו המעדיפים להתקין סורגים מתקפלים, ולא במקרה. אם כן, מה היתרונות הגדולים של הסורגים המתקפלים? מסתבר שיש לא מעט...

קרא עוד...

אם יש לכם גג רעפים - המאמר הזה הוא עבורכם, וחשוב לקרוא אותו, דווקא בחודשי הקיץ. במהלך החורף, גג הרעפים שלנו נושא בתפקיד חשוב בבידוד, איטום, והרחקת פגעי מזג האוויר מתוך הבית. הגג מאפשר שליטה בטמפרטורה באמצעות מערכות קירור / חימום בחורף, מבודד ומאפשר חיסכון בחשמל, וכמובן - מונע מגשמי החורף הברוכים מלהרטיב את תוך הבית.

קרא עוד...

כל דבר שאנחנו משלבים בסלון או בכל חדר אחר, יכול להשפיע ברמה כזו או אחרת על העיצוב שלו. כל דבר שאנחנו משלבים בחדר, צריך להיות מותאם לפריטים אחרים בחדר, כך שיוכלו ליצור סינרגיה בין החפצים השונים, כך שתהיה התאמה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לאמצעי תאורה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ספט 17, 2017

בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה

טיפים לבית
ספט 07, 2017

האם אירוח חלבי מתאים לכל אירוע?

טיפים לבית
ספט 05, 2017

בריכה בבית? לא רק לעשירים

קונים חכם
ספט 04, 2017

כלי עבודה שחובה בכל בית

קונים חכם