מאווררים

הקיץ הולך ומתקרב, כאשר כבר באביב אנו חווים מעת לעת ימים חמים במיוחד. מכיוון שקשה מאוד לעבור את מזג האוויר החם של הקיץ הישראלי בלי פתרונות קירור הולמים, חשוב להתחיל ולחפש אחר פתרונות אלו כבר עכשיו. השוק מציע לנו 2 פתרונות קירור עיקריים – מאווררים ומזגנים. כאשר לכל אחד מפתרונות אלו יש את היתרונות והחסרונות שלו וקיימת חשיבות גבוהה לבחור מתוכם את הפתרון אשר יענה על צרכנו ועל דרישותינו בצורה הטובה ביותר. אז אם אתם מתלבטים איזה פתרון קירור יספק מענה טוב יותר לצרכים שלכם, להלן סקירה של יתרונות וחסרונות של כל אחת מהאפשריות.

קרא עוד...

ספה נפתחת

ישנם אילוצים רבים הגורמים לנו לבחור בדירות קטנות מכפי מידותינו, ואנו נדרשים לעמוד באתגר עיצוב הבית באופן מזמין ונוח, יחד עם נתינת מענה לצרכים הפרקטיים של בני הבית. בעוד שבימים כתיקונם אנו מצליחים להסתדר עם המרווח הקיים, בעיתות צפופות יותר כמו חגי ישראל, אנו מוצאים את עצמנו מלינים את האורחים שלנו בתנאים של צפיפות וחוסר נוחות. גם אם אתם האנשים הלבביים ביותר הקיימים על פני כדור הארץ, השמחים לארח ולעמול שעות במטבח, כל זה לא יעמוד לכם כשתגיעו לשעת השינה והאורחים שלכם יאלצו להסתפק במזרן דק המוצב בפינת החדר. אז מה עושים?

קרא עוד...

לוח גיר

טוב, אז אין ולו אחד מאתנו שאיננו זוכר לטובה (או שלא... ) את לוח הגיר בבית הספר. המורה לימדה את החומר הנלמד גם באמצעות כתיבתו על לוח גיר, אבל זה הרי גם היה הרגע שציפינו לו, שהיא תסתובב עם הגב לכיתה. אולם, לוח גיר איננו משמש רק לצרכי לימודים בבתי ספר, יש לו עוד מטרות.

קרא עוד...

איטום גגות

אתם מתכוונים לבנות את בית חלומותיכם בבנייה עצמית או שמתכננים לרכוש בית יד שנייה ולשפצו? אתם רוצים להתאים את הבית לטעמכם ורוצים שיהיה יפה, נעים, נוח ובטוח למגורים. אם אינכם ארכיטקטים, מעצבי פנים, או קבלנים העוסקים בבניה, בשיפוץ ובאיטום בתים ודאי תרצו להיעזר בבעלי מקצוע מהתחום.

קרא עוד...

דברו על זה ביניכם

כל אחד מאיתנו היה רוצה ליהנות ממערכת יחסים שעונה לו על כל הצרכים, בין אם זה ברמת השיחות, החברות או יחסי המין. עם זאת, במרוצת השנים הזוגיות של כולנו עוברת שינויים כאשר חלקם לטובה ואילו אחרים דווקא גורמים לריחוק בין שני הצדדים. אם גם אתם, כמו לא מעט זוגות אחרים, מרגישים שחיי המין שלכם לאחרונה כבר לא דומים למה שהם היו לפני שנים, זה הזמן להיות אקטיביים ולעשות משהו בנידון

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

לקראת ניקיונות הפסח: משרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור הצרכנים: השתמשו רק בחומרים העומדים בתקן, שמרו על כללי השימוש בהם החומרים מהישג ידם של ילדים. יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה, קורא לציבור הצרכנים להקפיד על כללי הבטיחות ולנהוג במשנה הזהירות לרגל השימוש המוגבר בחומרי ניקוי, צבעים ולכות בניקיונות ובשיפוצים לקראת חג הפסח.

קרא עוד...