צילום: אלון גנון

סיימתן לנקות, קניתן מתנות לחג ופינקתן את עצמכן בבגדים חדשים. נשאר רק לתקתק את הלק כדי להרגיש מהודרות עד קצות האצבעות. כדי לקשט את הציפורניים במראה מעט יוצא דופן, מהלק הרגיל והיומיומי, אפשר תמיד לגשת לאחד מסלוני היופי ולהלביש את הציפורניים חג באמצעות מכונה חדשה בשם INAIL שתספק לכן נייל ארט מרהיב, ייחודי ומדויק להפליא בדמות סמלי החג המובהקים: תפוח בדבש, רימונים וכדומה.

סדרת הלקים הירוקה של שיק על בסיס מים מחיר 15 שקל בפארמים ובפרפומריות( צילום: אלון גנון)

הכירו את הפיתוח האחרון של יצרנית הלקים לציפורניים שרוצה לשמור על הסביבה ולהיות ידידותית למשתמשת.  Green CHiC, מבית חברת שיק תמרוקים הינו לק על בסיס מים, פרי פיתוחה הממושך החברה. הלק החדש נטול חומרים סינתטיים ומועשר בפיגמנטים טבעיים.

הקטנת חזה

קיימות מספר שיטות לבצע הקטנת חזה. חלקן כרוכות בסימנים וצלקות זמניות, וחלקן שומרות על צביון גוף נקי מבחינה זו. אם אתן רוצות לברר מה הכי מתאים לכן, ומה תרצו להגיע, כמובן שתצטרכו לשוחח עם רופא מומחה, אבל גם עיון בתמונות הקטנת חזה לפני ואחרי של נשים שונות יכול לסבר טוב את המחשבה, ולהביא אתכן לקצה-חוט לגבי המטרה שלכן.

הזמר פרינס. באדיבות אתר 123RF

ענקית הצבעים הבינלאומית PANTONE הכריזה על מחווה לזמר האגדי שהלך לעולמו אשתקד – פרינס.

אמבט לרגליים

כבר שנים רבות שטיפול הפדיקור קיים ורבים מקפידים לבצע אותו לפחות אחת לתקופה. פעם פדיקור היה נחשב אך ורק לטיפול אסתטי, טיפול ששומר על מראה רגליים יפה יותר ומטופח יותר אך היום כבר ידוע שיש לו יתרונות רבים נוספים. פדיקור הינו טיפול טיפוח כף הרגל ורק אשת מקצוע – פדיקוריסטית תעשה את הטיפול בצורה יעילה, טיפול שמרחיק עור יבש וסדוק ומחייה אותו שוב, אך מעבר להחייאת העור באזור הטיפול יש לו גם יתרונות נוספים ובעיקר כאלו בריאותיים.