אילוסטרציה (באדיבות 123RF)

בעוד התכשיר "מים מיסלריים" עשוי להישמע לחלק מכן כמו מונח צרפתי מפואר שהרי זה בדיוק ההפך. ה"מים מיסלריים" הם למעשה שם גנרי המתייחס לתמיסה קוסמטית המורכבת ממים רכים ומיסלים (micelles), שהם מולקולות שומן זעירות. כשתכשיר מסוג זה בא במגע עם העור, המולקולות סופחות אליהן את השומן והלכלוך שהצטברו ומנקות אותו ביעילות ובמהירות. התכשיר אינו מותיר אחריו כל תחושה שמנונית וחשוב מכך הוא אינו מייבש את העור, תוך שהוא מסיר שאריות איפור, שומן ולכלוך בצורה עדינה ויסודית אפילו אם מדובר באיפור עיקש.

אוטדרם של ביודרמה (צילום: אלון גנון)

יובש בעור, הוא אחד התסמינים השכיחים הפוקדים אותנו במהלך חיינו בעיקר בחילופי העונות העשויים לבוא לידי ביטוי, באדמומיות צורבת על גבי העור, קילופי עור, סדקים, במרקם עור מחוספס ולא נעים, תחושת גרד ועקצוץ וחוסר נוחות כללית.  "ביודרמה" המותג הדרמו-קוסמטי מצרפת מציע את "אטודרם – אינטנסיב בהאום"  המספק פתרון אולטימטיבי לתופעות אלה.

חמאות גוף חלאבין (צילום:אלון גנון)

חמאות הגוף עדיין לא כבשו את המיינסטרים כמו תחליבי הגוף. אבל כשמכות היובש האגרסיביות בחורף גורמות לחוסר נוחות, לגרד ולאדמומיות של העור  מומלץ להכיר מקרוב את התכשיר שיגאל אתכם ממריחות חוזרות ונשנות של קרמים על זרועות הידיים, הרגליים והברכיים.

Star dust סטאר דאסט של מאג'יריי (צילום: יח''צ)

שינויי מזג אוויר קיצוניים של חום, יובש וקור הם הסממנים הראשוניים לעונה הקרה המביאים עמם, תופעה של יובש יתר המעיק על העור בכלל ועל עור הפנים בפרט. בניגוד לעור פנים מאוזן, גמיש ורך, תופעת יובש יתר בפנים גורם לתחושת אי נוחות, גרד, צריבה, מרקם מחוספס וחוסר ברק.  לעיתים גם מריחות חוזרות ונשנות של קרמים מועשרים ומזינים  על העור בתדירות גבוהה, אינן מצליחות לפתור את הבעיה ובגלל רגישותו המוגברת של העור הם אפילו יוצרים תחושת אי נוחות בשימוש.