צילום מוצר: אלון גנון

קולקציית מחווה לעיר L.A - לוס אנג'לס - נראה כאילו לוס אנג'לס הפכה עם הזמן לארץ החלומות, החל מהסרט "לה לה לנד" של דמיאן שאזל שזכה לשבחי הביקורת וכלה בשדרת הכוכבים שהפכה מקום עלייה לרגל אליו נוהרים לחזות ב-2400 הכוכבים המוטבעים על המדרכות עם שמותיהם של מיטב הכוכבים, כוכבי העבר וכוכבי ההווה. כן! לוס אנג'לס  - זוהי העיר שבה אנשים מכל רחבי תבל מגיעים אליה בכדי לנסות ולממש את החלומות הכי גדולים...

צילום: צחי ווזאנה

מותג האיפור בועז שטיין הרחיב את Blush - סדרת הסמקים. והשיק 2 סמקים חדשים - גורו המייקאפ בועז שטיין, הרחיב את Blush - סדרת סמקי האבן של המותג הנושא את שמו - והשיק 2 סמקים חדשים שיתכתבו עם פלטת הגוונים העדכנית לאביב – קיץ 2017

Sunset Strip

ORLY - מותג הלקים האמריקאי השיק את - Sunset Strip קולקציית גווני לק חדשה שתפתח את שנת 2017. הקולקציה תוכננה בהשראת קווי השקיעה המרהיבים בחופי לוס אנג'לס, מקום מושבה של החברה.

צילום: ג'ון וויט

NAILS" - המגזין המופץ מזה כ-30 שנים בכל רחבי תבל ונחשב לאורים ותומים עבור מניקורסטיות, פדיקורסטיות, טכנאיות ציפורניים, מכוני טיפוח ויצרנים בכל קטגוריות הענף מקייםמדי שנה ומזה 13 שנים סקר רחב היקף הבוחן את העדפות קוראיו ממגוון המוצרים הנבחרים ב- 29 קטגוריות שונות שהושקה בשנה שחלפה.

Creative Play - CND  סלבריישן 30 שח(צילום: אלון גנון)

הלקים של Creative Play מוצעים ב-80 גוונים תוססים, אנרגטיים, אינטנסיביים, בעלי נוכחות ועוצמה בלתי מתפשרת. הלקים מגיעים ב-10 גימורים וטקסטורות שונות המאפשרים למשתמשת אינסוף יצירתיות עם טאץ' אומנותי קסום. מרקמים של קרם, הוליגרפי, מתכתי, גליטר, מטאלי, פנינה וסאטן.

צילום: יח"צ

זה בידיים שלנו: כיצד נוכל להערים על הזמן ע"י הצערת כפות הידיים. ד"ר להבית אקרמן, מומחית בינלאומית לרפואת עור אסתטית מייעצת כיצד ניתן להצעיר את גב כף היד - סממני הגיל ניכרים היטב על העור ורובנו משקיעים אנרגיה ומשאבים בתחזוקה ושמירה על עור פנים והצוואר שיראה צעיר ורענן, בין אם באמצעות קרמים, טיפולים קוסמטיים ובין אם ע"י הזרקות של חומצה היאלורונית.