הכנת סבוני אמה לורה (צילום:יח"צ)

עברנו את חג ט"ו בשבט הידוע כחג האילנות והטבע. בחג זה אנו עוסקים בקשר שבין האדם לסביבה. חוק השקיות שיצא לדרך בראשית 2017, המגביר את המודעות לחשיבות מחזור הפסולת שלנו כדי לדאוג לסביבה, לאיכות הקרקע, איכות המזון ואיכות האוויר שאנו נושמים – הוא חלק מהמגמה לשמירה על הבריאות והקשר האקולוגי בין האדם לסביבה, ויש לקוות כי פעולות נוספות יתבצעו בתחום זה.

יצירת גומות חן

כיום, האופנה מכתיבה קודים נוקשים של מראה חיצוני, תוך העדפת המראה הצעיר, השדוף והחלק, אך האם זה מתאים לכל אחת באופן אישי? ד"ר אינס ורנר, נשיאת החברה לכירורגיה דרמטולוגית ויועצת לחברת פרומדיקס, אומרת "נשים רבות חשות שהן חייבות ליישר קו עם הדרישות הללו מבלי להקדיש מחשבה למשמעות העניין.

צילום: יח"צ הרבלייף

 

מי הם נוגדי החמצון ולמה הם טובים לעור שלנו? - באדיבות "הרבלייף - דרך חיים". תזונה נכונה היא הבסיס לא רק למראה הכללי של הגוף, אלא גם למראה עור פנים מושלם. מי שרוצה להשיג עור בריא וזוהר חייב להתחיל להכניס מזונות עשירים בנוגדי חמצון.

סט מניקור 6 חלקים מארז מעור בעלות של 49 ₪ ברשת ג'נטלמן

רשת ג'נטלמן המובילה במוצרי לייף סטייל, מתנות וגאדג'טים משיקה לכבוד ה-ולנטיין דיי יריד מיוחד שכולו מתנות בשבילו ובשבילה. בין המתנות המיוחדות תפסה העדשה שלנו את המוצר הבא"

בחורף גובר הביקוש לניתוחים ולטיפולים אסתטיים בשל תנאי מזג אוויר קרירים יותר, הנחשבים לנוחים וקלים יותר בחשיפת העור, לאחר הניתוח והטיפול, מאשר בעונת הקיץ. כמו כן, בחודשי החורף תקופת ההחלמה קצרה ומהירה יותר, במיוחד לאחר ניתוחים אסתטיים המלווים בתופעות לוואי, כגון: בצקות, נפיחות ושטפי דם, אומרים מומחי מרפאות כללית אסתטיקה קרית ביאליק, גרנד קניון חיפה, עפולה, חדרה ונתניה ומציינים כי, בזכות סביבת טמפרטורה נמוכה, מזג האוויר הקר מפחית את הכאב ומסייע בריפוי מהיר יותר

שזירת גבות - טיפול חדשני תחת מימדי לגבות יפות

מראה הגבה המושלמת הוא חלומה של כל אשה. טכניקה חדשה של שזירת גבות בטכנולוגיית תלת מימד מאפשרת לנשים, להינות ממראה גבה מושלם, ללא צורך בקעקועים או פגיעה בעור. הטכניקה החדשה שכבשה את אירופה מגיעה עכשיו לישראל, ומאפשרת להדביק באמצעות דבק ביולוגי הנספג בעור שיער פלומה לטובת מילוי הגבות.