מערכות החימום של דקוהיט

אריאל בר אשר, מנכ"ל חברות דקוהיט מדווח על גידול בביקושים מצד הציבור למערכות הסקה וחימום. לדבריו בחודש האחרון מחזור המכירות, באמצעות חנויות החשמל וישירות מהחברה, כמעט הוכפל ומערכות ההסקה והחימום של דקוהיט מצרפת זוכות לביקוש רב במיוחד באזור ירושלים, בה הותקנה המערכת בלמעלה מ- 4,000 יחידות דיור במגזר הפרטי ובפרויקטים בבנייה רוויה. מחזור המכירות המדווח והמצטבר של החברה הכולל מכירת עשרות אלפי מכשירי חימום, חוזים והתקנות הגיע לשיא מצטבר של למעלה מ- 36 מיליון ₪.

קרא עוד...

הורדות מחיר בטחינה גולמית מתוצרת "אחוה"

חברת "אחוה" מוזילה את מחירי הטחינה הגולמית מתוצרתה ותימכר ברשתות המזון במחיר ממוצע של 10 שקלים בלבד לצנצנת 500 גרם • יעקב מלאך, מנכ"ל חברת אחוה: "על רקע ירידת מחירי השומשום בעולם, מצאנו לנכון שגם הצרכן הישראלי ייהנה מהוזלות מחיר"

קרא עוד...

אתמול בלילה, אחרי סגירת המסחר, פרסמה חברת Mylan (MYL) את דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2015 ולשנה כולה, ואף הודיעה על רכישת חברת Meda השוודית (MEDAA SS) תמורת כ-9.9 מיליארד דולר. מניית Mylanאינה מסוקרת באופן רשמי באופנהיימר אך עם זאת, בהתחשב בגודלה של החברה ובכך שהיא כעת מהווה רכיב מרכזי במדדים המרכזיים בארץ, נספק בסקירה זו את עיקרי הדו"חות ואת פרטי עסקת Meda.

קרא עוד...

ביתן רפאל'ס בתערוכת המזון ISM שנערכה בקלן גרמניה בשבוע שעבר

מחדרה לאירופה: יצרנית הגרנולה "רפאל'ס" הציגה את מוצריה בתערוכת המזון העולמית ISM. החברה השיקה בתערוכה סדרת מוצרים אורגנית בפיתוח חדשני הכוללת חטיפי אגוזים ופירות יבשים, חטיפי 7 דגנים וחטיפי ילדים • בחברה מעריכים כי היקף הייצוא יעמוד על כמיליון שקלים בשנת 2016

קרא עוד...

 מאמן הסייבר של סייברביט(צילום: אלביט מערכות)

אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ ו-TASE: ESLT) (''אלביט מערכות'') הודיעה היום כי החברה הבת שבבעלותה המלאה, סייברביט בע"מ (''סייברביט''), זכתה בחוזה לאספקת המאמן וסימולטור הגנת הסייבר של סייברביט – CyberShield למדינה באסיה פסיפיק. החוזה הוא בהיקף כספי שאיננו מהותי לאלביט מערכות.

קרא עוד...