טיפול בבעיות לסת

כאבים באזור הלסת יכולים לבוא לידי ביטוי בעת אכילה או דיבור ולהוביל לכאבי ראש וצוואר, לרעשים באוזניים, לשחיקה של השיניים ועוד. לכאב יכולות להתלוות מגבלות בפתיחת הפה, באכילה ובתנועת הראש והצוואר. כדי לטפל בכאב יש לפעול במספר שלבים.

קרא עוד...

הקטנת חזה

נשים רבות מעוניינות לעבור ניתוח להקטנת חזה למטרות רפואיות לא רק אסתטיות. חזה גדול יכול להיות נטל קשה מאוד על האישה. הוא מכביד על ההליכה שלה ומשפיע על היציבות של הגב, מה שיכול לגרום לכאבי גב ולכאבים בכתפיים או לשפשפת באיזור שבו השד מתקפל.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

במקום מנתח פלסטי - דווקא רופא השיניים הוא הפתרון לקמטים יישור קמטים, מתיחת פנים ומראה צעיר ורענן הם לא נחלתם של עולמות הקוסמטיקה והאסתטיקה בלבד. לא פעם דווקא רופא השיניים הוא הפתרון האולטימטיבי. מופתעים? לא כשתראו את התוצאות שמחזירות את הגלגל עשר שנים לאחור. מאת: ד"ר זאב מיידן, מומחה לשיקום הפה ומנהל מכבידנט אסותא ברמת החייל

קרא עוד...

תרופות סבתא להלבנת השיניים? תשכחו מזה. תמונה: אילוסטרציה

שן תחת שן: 8 מיתוסים שהשיניים שלכם צריכות לדעת - צחצוח לא נכון, התנהגות שהשתרשה מתוך הרגל ואין ספור תרופות סבתא שהבטיחו לכם שיניים לבנות ונוצצות. הגיע הזמן להכיר את הטעויות שעלולות לעלות לכם ביוקר ולמנוע מכם את החיוך המושלם - מאת: ד"ר יגאל סביון, מומחה לשיקום הפה ורופא ראשי במכבידנט

קרא עוד...

קרדיט: יח"צ

רבים הרימו גבה נוכח הקריאה של שר הבריאות לפני מספר שבועות שלא לאכול סופגניות בחג החנוכה. על אף שהתרגלנו לשפה החלוצית של השר בכל הקשור לשמירה על אורח חיים בריא, האמירה הזאת יוצאת דופן בייחוד בקונטקסט של חגי ישראל והמסורת הכל כך מושרשת בקרבנו.

קרא עוד...

משרד הביטחון

בישראל למודת המלחמות ומצב ביטחוני מורכב ומתמשך, קיימים רבים אשר לאורך השנים נפגעו באופן נפשי ו\או פיזי במסגרת שירותם. מקרים מצערים אלו מחייבים את המדינה לעזור ולשקם את אותם אנשים אשר סיכנו עצמם בחזיתות השונות.

קרא עוד...

עדשות מגע

רבים מהאנשים שמרכיבים משקפיים היו שמחים לו היו יכולים להימנע מכך, ואכן כיום יש פתרון פשוט שאינו פולשני, ומאפשר לראות באופן חד ואידאלי, מבלי ששום פרט יעיב על החזות החיצונית וימנע מאתנו לבצע מגוון פעולות ספורטיביות ואחרות באופן מסורבל. עם זאת, רוב האנשים שעוברים לעדשות מעידים שההתחלה אינה נעימה ואף מאתגרת וקשה. על כן, במקום להימנע מהיתרונות המשמעותיים שעדשות מאפשרות, אתם מוזמנים לעבור על מספר טיפים חשובים עבור מרכיבים חדשים.

קרא עוד...

במרכז דורות, לגמלאי וותיקי המועצה האזורית זבולון, ייפתח בקרוב, קורס "מתנת הגיל"- שפה וכלים להתפתחות ייחודית לאחר גיל 60, שיעניק ידע חדשני בתחום הנוירולוגיה, הקוגניציה והרגש ולדברי מנהלת מרכז דורות מיכל קציר, "יביא לשינוי במודעות ובעשייה ביחס להתפתחותיות הייחודיות של תקופת החיים החדשה ומאמן במיומנויות התומכות במימוש תהליכי ההתפתחות"

קרא עוד...
עמוד 1 מתוך 4