טיולים לחופש הגדול

החופש הגדול כבר מעבר לסיבוב והגיע הזמן לארגן טיול עם הילדים. אם אתם הורים שרוצים להעסיק את הילדים בחופש, בין אם מדובר בארגון ימי כיף עד לטיולים מעבר לים עם כל המשפחה – חשוב שתשימו לב לחמישה מקומות שווים לטיול עם הילדים.

קרא עוד...

נופיה המרהיבים והקסומים של תאילנד מושכים אליה מדי שנה מיליוני מבקרים מכל העולם. עלות המחיה הזולה, המלונות המפוארים, שפע האטרקציות ואתרי התיירות, החופים הלבנים, השווקים הססגוניים, עצי הקוקוס היפים, הקולינריה המשובחת, חיי הלילה התוססים, המופעים המלהיבים, מרכזי הקניות העצומים ומזג האוויר הטרופי הנעים הם שהפכו את תאילנד בעשורים האחרונים ליעד תיירותי נחשק כל כך.

קרא עוד...

ככל שעובר הזמן, יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות האפשריים בהזמנה עצמאית של רכיבי החופשה השונים. הציפייה היא למגוון אינסופי של אופציות ולמחירים נוחים, הנובעים גם מהיעדר עמלת תיווך (רשמית או סמויה). מצד שני, ברור שיש בהזמנה אינטרנטית סעיפים שחשוב לשים אליהם לב ומספר סיכונים פוטנציאליים.

קרא עוד...

כל מי שמבקש לקבל ויזה לארצות הברית, צריך למלא מספר טפסים על מנת לקבל תאריך לראיון בשגרירות האמריקאית בישראל, אשר לאחריו יהיה ניתן לקבל את הויזה. מדובר בטפסים DS 160. טפסים אשר נידרש למלא דרך אתר האינטרנט של השגרירות באופן ישיר, ולהציג אותם גם בעת שאנחנו ניגשים לראיון.

קרא עוד...

בריטניה, יעד מועדף לחופשה על אלפי ישראלים ובצדק. אך יתכן שרבים מאתנו מפספסים את השכנה הצפונית. מאליס/Maelys "סקוטלנד ובפרט העיר אינדברו מהווים מרכז תרבותי ותיירותי מפתיע המציע עולם שלם וקסום של טירות עתיקות ומרחבים ירוקים אין סופים המושלמים לביקור משפחתי".

קרא עוד...

נסיעה בכבישים של ארה"ב לעבר ההיסטוריה של המוזיקה השחורה. צילום Shutterstock

אם אתם רוצים לצאת למסע שכולו מוסיקה שחורה, מוסיקה שהתפתחה לאורך נהר המסיסיפי, השכרת רכב בארה"ב היא בגדר חובה. מסע שכזה ילמד אתכם לא מעט על התרבות המקומית של האזור, ובעיקר על אחד מסגנונות המוסיקה המיוחדים ביותר במדינה כולה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים