בשנות התשעים, כאשר ישראל החלה להיפתח לחברות מרחבי העולם בתחומים שונים, ובפרט מתחום האופנה, הרי שאחת החברות הפופולאריות ביותר שנחתה בארץ באותה עת, היתה חברת FRUIT OF THE LOOM . החברה הפכה מהר מאוד לאחת האהובות על הקהל הישראלי.

קרא עוד...

שמלות כלה 2017

בעוד רבים ורבות מאיתנו איננו ממש מודעים לכך, תחום עיצוב האופנה לעולם אינו שוקט על שמריו – תמיד יש התפתחויות והתחדשויות, אופנות שנכנסות וכאלו שיוצאות, מגמות אחריהן עוקבים אינספור מעצבים ומעצבות, נשים וגברים וכו'.

קרא עוד...

מעצבת האופנה, מיכל מדינה

מעצבת ההוט קוטור מיכל מדינה, הידועה בזכות ניסיונה הרב מזה 26 שנה בעיצוב וייצור שמלות כלה, חשפה בשבוע האופנה בניו יורק את "אליס בארץ הפלאות" - קולקציית 2018 עליה שקדה בחודשים האחרונים.

קרא עוד...

צילום: הילה שייר

לקראת שבועות: הקולקציה הלבנה של לי קופר לגבר. "לי-קופר" הינו מותג המתמחה בג'ינס המביא את חוד החנית של הג'ינסים הן מבחינה עיצובית והן מבחינת טכנולוגיה. לי קופר כחברה שה- DNA שלה הוא ג'ינס מאפשרת לכל גבר למצוא את הגזרה שנכונה ומתאימה לו. 

קרא עוד...

צילום: ירון ויינברג

עונת האירועים מתחילה ואיתה אינספור חתונות באופק. אז מה כדאי לנעול וכיצד בוחרים נעליים מתאימות לכל כך הרבה אירועים וחתונות, ואיך מוצאים את זוג הנעליים המושלם שיתאים לנו לא רק לערב חגיגי חד פעמי.

קרא עוד...